PRODUCENCI
Free Polska Sp. z o.o.
ul.Kotlarska 34 , 31-539  Kraków
tel. 509 084 039, 794 114 834


Marka GREE to już 22 lata doświadczenia w produkcji i dystrybucji klimatyzatorów. Działamy na sześciu kontynentach i w kilkudziesięciu krajach. Polacy cieszą się naszymi usługami już równe 10 lat. To, co wyróżnia nas od konkurencji, to nowatorski styl i komfort klimatyzacji zachowany w trosce o dobro środowiska. Od lat możemy spełniać marzenia 170 milionów klientów, którzy nam zaufali, a także chwalić się, że co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabrykach GREE.

W czym tkwi nasz sukces?
W wizji, którą od 10 lat staramy się wdrażać również w Polsce. Kilkaset tysięcy osób każdego dnia dba, by nasze produkty były synonimem nie tylko komfortu, jakości i nowatorskiego stylu, ale również ekologii.

Dlaczego GREE?
Bo to gwarancja komfortu, jakości, ekologii i nowatorskiego stylu. Nasza sieć sprzedaży obejmuje pięć lokalizacji na terenie Polski – Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Bydgoszcz.Zapraszamy do naszych oddziałów, w których mogą Państwo zapoznać się bliżej z ofertą produktów marki GREE. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalną obsługę, wsparcie techniczne oraz konkurencyjną ofertę cenową.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT