PRODUCENCI
Euroheat
ul.Sikorskiego 11, 02-758  Warszawa
tel. +48 58 628 13 10

Naszym założeniem jest nieustanny rozwój, zarówno w zakresie produktów, jak i sprzedaży. Zakładamy, że najważniejsze w biznesie jest wyczucie potrzeb klientów. Dlatego też budujemy struktury sprzedaży na rynkach, do których dystrybuujemy swoje towary.

Nasze produkty znane są w większości krajów europejskich. Siedziby handlowe EUROHEAT znajdują się w Polsce, Rosji, Niemczech, Holandii, na Ukrainie i Litwie. Mapa naszej działalności nieustannie poszerza się o nowe miejsca, nowych odbiorców i nowe zastosowania. Wsłuchując się w potrzeby Klientów, tworzymy produkty, które wyznaczają nowe kierunki na rynku urządzeń grzewczo-wentylacyjnych.

Tajemnicą jakości naszych wyrobów jest nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji oraz komponenty renomowanych światowych dostawców. Jako pierwsi wykorzystaliśmy do produkcji nagrzewnic wodnych i kurtyn powietrznych technologię wtrysku tworzywa sztucznego. Dzięki temu uzyskujemy zupełnie nowe możliwości w zakresie mocy produkcyjnych, pełną powtarzalność produkcji oraz możliwość tworzenia nowoczesnych konstrukcji.

EUROHEAT to synonim najwyższej jakości. Stawiamy na najwyższą jakość we wszystkich aspektach naszej działalności, począwszy od produktów poprzez dobór dostawców oraz obsługę klienta. Business tworzą ludzie, dlatego też zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy rozumieją potrzeby klientów. Cieszymy się zaufaniem największych firm z branży grzewczo-wentylacyjnej.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT