PRODUCENCI
Alfa Termika Sp. z o.o.
ul.Łagiewnicka 54, 91-456  Łódź
tel. (042) 657 95 17

Firma Alfa Termika Sp. z o.o. została założona w Łodzi w 2004r jako firma produkcyjna posiadająca własne biuro konstrukcyjne. Wyznaczony przez nas zakres działania firmy obejmuje rynek systemów techniki grzewczej oraz klimatyzacyjnej. Chcemy aby nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w obiektach przemysłowych różnych branż, od przemysłu lekkiego do ciężkiego oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Szukamy odbiorców naszych produktów wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba rozwiązywania tematów obróbki powietrza począwszy od wentylacji i ogrzewania pomieszczeń a skończywszy na tematach związanych z uzdatnianiem powietrza oraz kilmatyzacją włącznie z odzyskiem ciepła. Tak wysoko postawione zadania są realizowane przez doświadczoną kadrę konstruktorów, którzy swoje wieloletnie doświedczenie zdobywali projektując konstrukcje urządzeń klimatyzacyjnych pracujących z powodzeniem na wielu obiektach zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Alfa Termika jest firmą polską, która za cel postawiła sobie spełniać wymagania rynku polskiego, dlatego priorytetowym celem firmy Alfa Termika Sp. z o.o jest produkcja urządzeń na najwyższym poziomie oraz dbałość o zadowolenie naszych klientów.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT