PRODUCENCI
GreKa
ul.Fordońska 44, 85-719  Bydgoszcz
tel. 052 376 29 10

Firma GreKa Sp. z o.o. powstała w 1993 r. i od tej pory działa w branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej. Siedziba, magazyny i część produkcyjna firmy znajdują się w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 44. Tam też znajduje się salon sprzedaży gdzie klienci mogą zobaczyć oferowany asortyment.Jesteśmy producentem elementów wentylacyjnych o przekrojach okrągłych i prostokątnych a także dystrybutorem produktów wielu czołowych producentów sprzętu wentylacyjno – klimatyzacyjnego. Przedstawiając Państwu naszą ofertę chcielibyśmy zaprosić do skorzystania z szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę urządzeń i akcesoriów stosowanych w instalacjach wentylacyjnych. Służymy pomocą przy skompletowaniu i dostawach wszystkich elementów występujących w realizowanych lub planowanych inwestycjach.

W oparciu o własną produkcję jesteśmy w stanie wykonać instalacje kanałowe o nietypowych rozwiązaniach technicznych. Wszystkie oferowane urządzenia na Państwa życzenie mogą zamontować oraz uruchomić nasze ekipy monterów. Nieodłącznym elementem instalacji wentylacyjnych są instalacje chłodnicze oraz układy automatyki sterującej, które również wykonujemy we własnym zakresie.

Kilkunastoletnia obecność firmy na rynku, doświadczenie zainwestowane w poszukiwanie nowych możliwości sprawiły, iż firma rozszerzyła swoją działalność o nowy dział, który zajmuje się wyposażaniem lokali w urządzenia gastronomiczne i meble technologiczne ze stali nierdzewnej.

Szeroki asortyment oferowanych wyrobów oraz ich dostępność pozwala nam określać się mianem wiodącej firmy na naszym rynku, a mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych klientów proponujemy współpracę na bardzo dobrych warunkach handlowych opartych na jakości naszych usług.


Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT