PRODUCENCI
Hydropol-Dekor
ul.Cementowa 30 , 51-503  Wrocław
tel. 071 348 71 51, 071 372 84 63

HYDROPOL-DEKOR Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji realizuje wszystkie zamówienia dostawy urządzeń i osprzętu dla instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania powietrzem oraz centralnego odkurzania. Oferuje kompleksową obsługę firmom, które zajmują się montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dla odbiorców indywidualnych, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.

Dla zagwarantowania klientom jak najlepszej

obsługi firma tworzy sieć dystrybucji na terenie całego kraju. W ramach oferty każdemu odbiorcy, który tego potrzebuje zapewnia pełne doradztwo techniczne i pomoc, dobór urządzeń, konsultacje w zakresie optymalizacji rozwiązań technicznych. Długoletnia współpraca z wieloma uznanymi producentami, doświadczenie techniczne i dobra znajomość rynku gwarantuje optymalny dobór oraz niskie ceny.

Oferowane urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Współpracującym projektantom firma zapewnia materiały techniczne, oprogramowanie i doradztwo. Producenci, których reprezentuje organizują cyklicznie wizyty szkoleniowe w fabrykach i na najważniejszych targach w Europie, które mają na celu zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technicznych. HYDROPOL-DEKOR silny nacisk kładzie na profesjonalną obsługę klienta. Dla chcących podjąć współpracę oferuj dogodne warunki handlowe.

Jesteśmy przedstawicielam na Polskę francuskiej firmy

Airwell France SAS - znany i renomowany francuski producent urządzeń klimatyzacyjnych. Od 50 lat na rynkach światowych od 15 lat na Polskim rynku. Szczegółową ofertę tego producenta znajdą Państwo na naszej stronie.

Jesteśmy importerem innych urządzeń

  • WESPER SA - wentylokonwektory, agregaty wody lodowej
  • JUCKER SPA - aparaty grzewczo wentylacyjne, wentylokonwektory

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

  • LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. - klimatyzatory
  • DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o. - klimatyzatory, wentylokonwektory, agregaty wody lodowej, oczyszczacze powietrza
  • VENTURE INDUSTRIES Sp. z o.o. - wentylatory, nagrzewnice, anemostaty, kurtyny powietrzne, przewody wentylacyjne
  • PTH FOKO Sp. z o.o.- aparaty grzewczo wentylacyjne, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, promienniki
  • UNIWERSAL Sp. z o.o.- wentylatory
  • DANFOSS Sp. z o.o. – wentylatory
  • SYSTEMAIR S.A. - wentylatory, nagrzewnice, centrale wentylacyjne, kurtyny powietrzne
  • PRO-VENT Systemy Wentylacyjne– centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła
ROZWIŃ OPIS