PRODUCENCI
2VV
tel. 22 896 94 13

2VV jest renomowanym producentem kurtyn powietrznych, urządzeń wentylacyjnych i szerokiego spektrum produktów dla klimatyzacji. Firma została utworzona w roku 1995 i program produkcji corocznie poszerzał się wraz ze wzrostem zaplecza finansowego firmy.

2VV zajmuje należne jej miejsce w rodzinie europejskich producentów dzięki wysokiej jakości, niezawodności naszych produktów i usług. Aby firma była zdolna do wypełnienia najwyższych wymagań klientów z całej Europy, zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystują doskonałe zaplecze techniczne i najnowocześniejszą technologię produkcji.

Aby zaprezentować nowe i starsze produkty w sposób zorganizowany, nasza firma bierze udział w większości najważniejszych targów branżowych w Europie. Na podstawie informacji zebranych na rynkach całej Europy, nasza firma jest w stanie śledzić najnowsze trendy i dostosowywać swoje produkty i usługi do nich.

W związku z tym nasi klienci, spośród których można wymienić podmioty z Czech, Finlandii, Włoch, Francji lub Niemiec, mogą polegać na tym, zawsze otrzymują produkty najwyższej jakości, spełniające wymogi najbardziej wymagających norm europejskich, które odzwierciedlają najnowsze trendy europejskie, jak również to, że to wszystko otrzymują w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dystrybutorem w Polsce jest firma Teklim Sp. j.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT