PRODUCENCI
Konwektor
ul.Wojska Polskiego 6, 87-600  Lipno
tel. 54 287 22 34

Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych „KONWEKTOR” Sp. z o.o. od ponad 60 lat zaspokaja Państwa potrzeby w zakresie urządzeń wentylacyjnych i grzewczych. Zaufało nam dziesiątki tysięcy odbiorców w Polsce i za granicą.

Specjalizujemy się w produkcji:

  • wentylatorów dachowych
  • wentylatorów osiowych
  • wentylatorów promieniowych
  • wentylatorów kanałowych
  • osprzętu wentylacyjnego
  • nagrzewnic i wymienników
  • urządzeń grzewczo-wentylacyjnych

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów, ich zadowolenie i sukces poprzez oferowane produkty, usługi i doradztwo. Profesjonaliści z bardzo dużym doświadczeniem w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania nieustannie pracują nad udoskonaleniem naszych produktów.

Dzięki współpracy z uczelniami i wiodącymi ośrodkami badawczymi w Polsce nasze rozwiązania należą do czołówki światowej. Dane techniczne naszych produktów są rzetelne i potwierdzone.W dniu 5 lipca 1999 roku system jakości w FUWK KONWEKTOR został potwierdzony przez niezależnych auditorów z Polskiego Rejestru Statków i firma otrzymała CERTYFIKAT ISO 9001:2000. Tym samym firma dołączyła do wciąż nielicznego, elitarnego grona polskich firm z branży wentylacyjnej i grzewczej, w których jakość jest zapewniona na każdym etapie od projektowania po serwis.

Firma jest otwarta na różne formy współpracy: oferuje usługi oraz realizację zamówień według konkretnych potrzeb odbiorcy lub dostarczonej dokumentacji, itp. Pozwala na to nowoczesna technologia m.in. wycinarka laserowa, numeryczna prasa krawędziowa, numeryczne frezarki, cynkownia ogniowa i inne.

INFORMACJE DODATKOWE

Dystrybucja: sprzedaż hurtowa i detaliczna

Usługi: wycinanie laserowe, cynkowanie ogniowe, zwijanie blachy z wykorzystaniem najnowocześniejszej hydraulicznej zwijarki CNC

Gwarancja: 2 lata

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000, TÜV, CE0035, Decyzja UDT

Pozostała oferta: wentylatory dachowe, przeciwwybuchowe (dachowe, osiowe, bębnowe), osiowe, promieniowe, bębnowe, kanałowe, wymienniki ciepła, nagrzewnice wodne oraz parowe, urządzenia grzewczo-wentylacyjne, ogrzewacze elektryczne, elementy konstrukcji stalowych, elementy instalacji wentylacyjnych, klimatyzatory do uprawy grzybów

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT