PRODUCENCI
Clima Komfort
ul.Jeziorna 6 , 86-300  Grudziądz
tel. +48 56 46 223 21

CLIMA KOMFORT

POMPY CIEPŁA - KLIMATYZATORY LG - OSUSZACZE POWIETRZA - WENTYLACJA

Clima Komfort oferuje usługi z zakresu obróbki termicznej, wilgotnościowej i jakościowej powietrza od 1994 r. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo począwszy od projektu, poprzez montaż, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jesteśmy specjalistami zwłaszcza w zakresie ogrzewania na bazie pomp ciepła, klimatyzacji, osuszania powietrza i wentylacji. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości pompy ciepła austriackiej firmy NEURA A.G, klimatyzatory LG, osuszacze powietrza DehuTech oraz centrale wentylacyjne SWEGON.

Swoim klientom zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielkopowierzchniowego. Zdobyliśmy szeroką wiedzę i wiele doświadczeń w dziedzinie instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, osuszania powietrza i wentylacji w obiektach o różnym przeznaczeniu i często wysokich oraz trudnych wymaganiach.

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest zadowolenie wielu naszych klientów w całej Polsce oraz szereg zdobytych nagród i wyróżnień. Naszą misją jest dalsze doskonalenie jakości oferowanych usług w kontaktach z klientami i partnerami handlowymi. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT