PRODUCENCI
Akra Sp. z o.o.
ul.Mangalia 3b/2 , 02-758  Warszawa
tel. 22 858-34-04

Akra Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność na oszczędności paliw, energii i ochronie środowiska. Pracownicy , instytuty badawcze i firmy z którymi współpracujemy mają duże doświadczenie w magnetycznej obróbce wody i paliw oraz dynamicznie wprowadzają nowe technologie.

Nasze magnetyzery ECOMAG® są chronione patentami: polskim, europejskim i USA.

Dzięki opatentowanej asymetrii gęstości energii pomiędzy biegunami nasze magnetyzery Ecomag® pozwalają na znaczne oszczędności paliw i energii elektrycznej.

Magnetyzery do wody:

  • Usuwają osady z urządzeń podgrzewających wodę, takich jak: kotły, podgrzewacze, wymienniki, pralki, zmywarki itd., nawet jeśli instalacja dostarczająca wodę wykonana jest z tworzywa sztucznego czy miedzi . W urządzeniach osady powstają bowiem bez względu na rodzaj instalacji;
  • Usuwają osady z instalacji stalowej, spadają więc opory hydrauliczne i pompy potrzebują mniej energii elektrycznej do tłoczenia wody.

Podgrzewanie i tłoczenie bez osadów to oszczędność drogiego gazu ziemnego, oleju opałowego, LPG i energii elektrycznej.

Magnetyzery do paliw:

  • Dobranie odpowiedniego pola magnetycznego powoduje znaczną poprawę spalania w kotłowniach, suszarniach, samochodach itd.

Ogólna charakterystyka:

  • Magnetyzery ECOMAG® montowane są bez przecinania instalacji i kosztownych prac montażowych.
  • Są bezpieczne ze względu na brak kontaktu z wodą i paliwami.
  • Posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie, który stwierdza że są bezpiecznym sposobem uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia, technologicznej i kotłowej.
  • Urząd Dozoru Technicznego CERT uznał, że magnetyzery ECOMAG nie podlegają przepisom o dozorze technicznym.

Skuteczność naszych urządzeń potwierdzają nie tylko instytuty badawcze, ale przede wszystkim zadowoleni od wielu lat klienci. Nasze 14-letnie doświadczenie pomoże wybrać dla Państwa optymalne rozwiązanie.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT