PRODUCENCI
Hibernatus
ul.Iwańskiego 9 , 34-100  Wadowice
tel. 33 823 42 94, 33 873 95 28

Firma Hibernatus powstała w 1991 roku, od powstania sukcesywnie propaguje w Polsce rozwój efektywnego zarządzania energią, zarówno w budownictwie mieszkalnym jak i w przemyśle stosując odnawialne, a zarazem ekologiczne źródła energii takie jak pompy ciepła.

Dla potrzeb efektywnego wykorzystania źródeł energii zarówno dla ogrzewania jak i chłodzenia firma Hibernatus wprowadziła do swojej oferty wysoko efektywne grzejniki niskotemperaturowe typu HG, HGL, HGT oraz chłodnice glikolowe jak i freonowe.

Wszystkie nasze produkty doskonale sprawują się w systemach opartych na pompach ciepła, jak i w konwencjonalnych systemach. Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo duża wiedza poparta ogromną ilością referencji świadczą o naszej kompetencji. Do każdej inwestycji podchodzimy profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem.

W każdym przypadku staramy się wykorzystać jak najefektywniej źródło energii oraz tworzyć przede wszystkim systemy monowaletne, wykorzystujące tylko jedno źródło energii, zarówno dla ogrzewania jak i chłodzenia. Tylko tego typu układy można nazwać efektywnymi i ekologicznymi. Naszym atutem jest zadowolenie wszystkich naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług oraz wykonanie ponad 1000 instalacji na pompach ciepła.

Oferta
Instalacje przemysłowe:

instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne z odzyskiem ciepła oparte o pompy ciepła "Hibernatus" dla zakładów tworzyw sztucznych, zakładów przetwórstwa mięsa, mleczarni i innych. instalacje chłodnicze z urządzeniami tradycyjnymi. komory i tunele mroźnicze i chłodnicze. instalacje grzewcze i produkcji ciepłej wody użytkowej z pompami ciepła.

Instalacje dla budownictwa:

instalacje grzewcze z pompami ciepła "Hibernatus" dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, szkół, obiektów sportowych i innych. instalacje klimatyzacyjne z odzyskiem ciepła z pompami ciepła "Hibernatus".

Produkcja:

  • pompy ciepła.
  • agregaty skraplające.
  • chłodnice wentylatorowe freonowe i glikolowe.
  • grzejniki do c.o. listwowe i tunelowe (niskotemperaturowe).
  • kurtyny powietrzne przemysłowe.
  • suszarnie wykraplające do makaronu, lekarstw, itp. wentylatory.
  • wytwornice do wody lodowej.
  • nietypowe urządzenia produkowane "pod projekt" (nagrzewnice, wymienniki ciepła, izolowane zbiorniki ciepłej wody użytkowej, kurtyny powietrzne, sprzęgła cieplne, podgrzewacze elektryczne przepływowe, klimakonwektory wodne).
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT