PRODUCENCI
Remko GmbH Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza - Przedstawicielstwo w Polsce
ul.Jagodowa 11, 86-005  Zielonka k. Bydgoszczy, gm. Białe Błota
tel. 52 320 36 36

Niemiecka firma REMKO GmbH & Co. KG powstała w 1976 roku na fali znacznego wzrostu kosztów< energii elektrycznej. Od początku istnienia misją Remko było dostarczanie klientom nowoczesnych, bardziej ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań. W krótkim czasie, z małej rodzinnej firmy Remko przekształciło się w producenta o europejskim zasięgu działania. Firma produkuje niezawodne, najwyższej jakości klimatyzatory, nagrzewnice, osuszacze powietrza i pompy ciepła.

Produkty Remko charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, solidnością, nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, prostą, bezproblemową obsługą oraz dużą wydajnością i bezawaryjnością przez długie lata. Misją firmy Remko jest ciągły rozwój połączony z gwarancją  niezmiennie wysokiej jakości produktu oraz niezawodne i szybkie doradztwo techniczne i serwisowe. Siłą napędową rozwoju firmy jest umiejętność innowacyjnego myślenia o produkcie.

Wyłącznym przedstawicielem REMKO GmbH & Co. KG w Polsce jest firma TKL Progress

REMKO GmbH & Co. KG w Polsce

REMKO

Międzynarodowy zasięg działania połączony z bliskim kontaktem z klientem. Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się z jednym z naszych konsultantów!

Doradztwo

Poprzez intensywne szkolenia utrzymujemy wiedzę naszych doradców na aktualnym poziomie. Dbając o reputację chcemy być nie tylko niezawodnym dostawcą ale również partnerem rozwiązującym Państwa problemy.

Dystrybucja

REMKO posiada nie tylko dobrze rozbudowaną sieć dystrybucyjną w kraju i poza granicami, lecz również wysoko wykwalifikowaną kadrę zajmującą się zbytem. Nasi współpracownicy zajmujący się sprzedażą są czymś więcej niż tylko sprzedawcami: przede wszystkim muszą być doradcami dla naszych klientów w technice klimatyzacyjnej i grzewczej.

Obsługa klientów

Nasze maszyny pracują precyzyjnie i pewnie. Jednak w wypadku, gdy nastąpi awaria urządzenia gwarantujemy Państwu szybki i niezawodny serwis.

Firma oferuje:

  • klimatyzatory przenośne,
  • inwerterowe klimatyzatory typu split i multisplit,
  • inwerterowe pompy ciepła,
  • nagrzewnice nadmuchowe,
  • basenowe osuszacze powietrza
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT