PRODUCENCI
Alpha Innotec
ul.Zakładowa 4D, 62-510  Konin
tel. 63 245 34 79

Przedsiębiorstwo"Hydro-Tech" Konin jest prowadzone w ramach prywatnej działalności gospodarczej od 1994 roku na terenie Polski. Główna siedziba Przedsiębiorstwa "Hydro-Tech" mieści się w Koninie. Posiadamy oddziałyfirmy w Gdyni oraz  w Poznaniu. Działamy na terenie całej Polski. Jako firma o wieloletnim stażu na rynku posiadamy ugruntowane doświadczenie w zakresie obsługi klienta zarówno od strony ofertowej jak i serwisowej.

Działalność firmy to trzy filary:

  • Energia odnawialna – pompy ciepła Alpha-InnoTec

  • Armatura przemysłowa Gefa GmbH

  • Płytki i panele bezpieczeństwa Zook

Od 2000 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Alpha-InnoTec GmbH, która jest czołowym producentem pomp ciepła w Europie. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom przedsiębiorstwo wyznacza nowe standardy rozwoju technicznego. Każda pompa ciepła jest produkowana z zachowaniem najwyższej staranności i przechodzi wszechstronne badania jakościowe. Misją firmy jest rozwój, produkcja i rozpowszechnianie pomp ciepła i rozwiązań technologicznych służących do oszczędzającego środowisko ogrzewania. Celem jest zaproponowanie systemów o możliwości przyłączenia jak największej ilości dodatkowych źródeł energii odnawialnej.

W Alpha-InnoTec odbywa się cały proces produkcyjny pompy ciepła. W systemie dwuzmianowym można wyprodukować w fabryce rocznie do 50.000 pomp ciepła. To powoduje, że przedsiębiorstwo należy do największych i najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujących pompy ciepła.

Zakres produkcji obejmuje kompletnyasortyment pomp ciepła, tzn. pompy o mocy od 5 kW do 50 kW do domków jednorodzinnych (służące do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji) oraz pompy do zastosowań przemysłowych o mocy od 50 kW do 800 kW. Na powierzchni ok. 15 000 m2 znajduje się centrum produkcyjne, logistyczne oraz budynki biurowe.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne systemy grzewcze oparte o najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie budowy pomp ciepła. Oferujemy pompy ciepła o małych, jak i dużych mocach, w układach pojedynczych i kaskadowych. Możemy pochwalić się najszerszym asortymentem pomp ciepła na rynku.

Kraj produkcji: Niemcy

Dystrybucja: na terenie całej Polski

Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia nawet do 6 lat

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001, ISO 14001, znak jakości CE i europejski znak jakości Geprüfte Qualität w dziedzinie pomp ciepła

Usługi: doradztwo projektowe i techniczne, fabryczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenia dla instalatorów i projektantów

Oferta: najszerszy asortyment pomp ciepła na rynku

  • glikol/woda (moc grzewcza od 5,8 do 32 kW przy B0/W35)

  • powietrze/woda (moc grzewcza od 6 do 31 kW przy A2/W35)

  • powietrze/woda do przygotowywania ciepłej wody użytkowej

  • woda/woda (moc grzewcza od 11,2 do 42,2 kW przy W10/W35)

  • glikol/woda seria Professionell (moc grzewcza od 26,5 do 161,6 kW przy B0/W35)

  • woda/woda seria Professionell (moc grzewcza od 51,6 do 107,6 kW przy W10/W35)

ROZWIŃ OPIS