PRODUCENCI
Vatra
ul.Nad Wodą 54, 32-08  Zabierzów
tel. 12 637 90 26

Firma VATRA S.A. od 1998 roku zajmuje się produkcją nowoczesnych geotermalnych pomp ciepła oraz opracowywaniem kompletnych systemów ogrzewania i klimatyzowania z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Systemy oparte na pompach ciepła VATRA od wielu lat bezawaryjnie pracują w instalacjach na terenie całej Polski oraz Europy.

VATRA S.A. będąc powiązana kapitałowo z firmą WSK Polskie Zakłady Lotnicze Kraków, łączy kilkudziesięcioletnią tradycję krakowskiego przemysłu z nowymi technologiami. Kadra Inżynierska wywodząca się z Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej oraz Polskiej Akademii Nauk posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń zaawansowanych technologicznie oraz we wdrażaniu nowych technologii.

Wszystkie pompy ciepła przed dostarczeniem do klienta testowane są na jedynym w Polsce i unikalnym na skalę światową stanowisku testowym.


Firma VATRA S.A posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji ekologicznych systemów grzewczych wykorzystujących tanią i czystą energię odnawialną zgromadzoną w środowisku naturalnym. Jakość oferowanych produktów i usług została potwierdzona certyfikatami ISO 9001:2001 oraz AQAP 2110:2006  - potwierdzającym spełnienie wymagań NATO dotyczących zarządzania jakością. Urządzenia przed dostarczeniem do klienta testowane są na jedynym w Polsce i unikalnym na skalę światową stanowisku testowym. Od wielu lat pompy ciepła VATRA pracują w instalacjach na terenie całej Polski oraz Europy. Firma VATRA wraz z firmami partnerskimi dla zapewnienia wysokiej jakości swoich usług oferuje kompleksową obsługę inwestycji od kompletnego projektu instalacji wraz z doborem pompy ciepła do wykonawstwa.

Zalety pompy ciepła VATRA:

  • ekologiczne źródło ciepła doskonale sprawdzające się w naszym klimacie

  • niskie koszty eksploatacji

  • wysoka wydajność COP układu

  • możliwość pracy w systemach mono- i biwalentnych

  • automatyka sterująca zintegrowanym systemem układów grzewczych (c.o., c.w.u., klimatyzacja, woda basenowa, kominek, kolektory słoneczne) pozwalająca na pełną kontrolę i nastawę temperatury

  • komunikacja za pomocą telefonii komórkowej i Internetu

  • indywidualny i kompleksowy dobór systemów grzewczo-chłodzących

  • możliwość uzyskania dofinansowania dla klienta instytucjonalnego

  • możliwość uzyskania preferencyjnego, niskooprocentowanego kredytu dla klienta indywidualnego

ROZWIŃ OPIS