PRODUCENCI
Ensto Pol Sp. z o.o.
ul.Starogardzka 17A , 83-010  Straszyn
tel. 58 692 40 00, 801 360 066

Grupa Ensto

Jesteśmy międzynarodową, przemysłową, rodzinną grupą biznesową z Finlandii. Najważniejsze dla nas wartości to ludzie, obopólne zaufanie i troska o środowisko. Koncentrujemy się na potrzebach klienta i to dla nich opracowujemy coraz to nowsze rozwiązania.

Nasze niezawodne i kompletne rozwiązania opracowujemy tak , aby spełnić obecne
i przyszłe potrzeby klientów. Naszymi klientami są: zakłady energetyczne, hurtownie, projektanci, technicy, producenci maszyn i urządzeń OEM dla przemysłu elektrotechnicznego oraz elektronicznego. Naszym celem jest partnerstwo z naszymi klientami.

Ekspert w energooszczędności

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie energooszczędności i jedną z wiodących grup biznesowych na rynku. Jesteśmy znani z efektywnych energetycznie, wysokiej jakości, niezawodnych produktów i rozwiązań, które zmniejszają stopień degradacji naszej planety.

Ensto w liczbach

  • Rok założenia – 1958
  • Liczba zatrudnionych - 1650
  • Biura handlowe w 20 krajach
  • Obrót – 240 M€

Ensto Pol

Ensto obecne jest w Polsce od 1993 roku dzięki firmie Ensto Pol Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą i doradztwem technicznym w zakresie sieci energetycznych, systemów obudów i wyposażenia, systemów oświetlenia oraz ogrzewania.

W ciągu tych wszystkich lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku, czego dowodem jest szereg nagród przyznanych zarówno przez klientów, jak i podmioty zewnętrzne, m.in.:

  • Tytuł „Zasłużony dla Energetyki Zamojskiej” w roku 2003
  • Puchar Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej wręczony w roku 2003
  • "The Finnish Company of The Year in Poland” nominacje w latach 2004 i 2005
  • "Gazele Biznesu" - tytuł przyznawany nieprzerwanie od roku 2002
  • "Diamenty miesięcznika Forbes" - nagrody przyznane w latach 2009-2012

Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 wydany przez SGS.

Siedzibą główną Ensto Polu jest Straszyn k/Gdańska. Oprócz tego firma posiada biura techniczno-handlowe w Łodzi oraz w Krakowie i sieć przedstawicieli teczniczno-handlowych na terenie całego kraju.

Enervent - częścią Grupy Ensto

Enervent to wiodący, fiński producent znanych, innowacyjnych, energooszczędnych systemów wentylacyjnych. Sprawny proces odzysku ciepła w połączeniu z ogrzewaniem elektrycznym to najbardziej efektywne rozwiązanie dla budownictwa energooszczędnego.


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT