PRODUCENCI
Roth Polska
ul.Dekoracyjna 1C, 65-722  Zielona Góra
tel. 068 320 20 72

Kolektor płaski F2

Kolektor rurowy F1

Zasobnik solarny

ROTH Polska Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy ROTH Industries GmbH & Co. Rodzinnej firmy, która w roku 1947 zatrudniała kilka osób, zajmowała się produkcją kotłów i miała ograniczony zasięg działania, a której rozwój nastąpił bardzo szybko – budowa pierwszej hali produkcyjnej, poszerzenie palety produktów, znaczne zwiększenie zatrudnienia i obrotów, wreszcie rozpoczęcie działalności na szerokim europejskim rynku.

Obecnie ROTH Industries GmbH & Co. jest koncernem posiadającym 24 oddziały i biura handlowe na całym świecie, m.in. w Chinach, USA i Kanadzie, a łączne zatrudnienie przekracza 1.000 osób. Produkcja, również na potrzeby innych firm, odbywa się w 10 zakładach, będących w 100 % własnością rodziny ROTH.

Polskie przedstawicielstwo od ponad 10 lat korzysta z doświadczenia i kompetencji firmy–matki, a wspólna misja i jednolita strategia pozwalają w pełni realizować założenia polityki naszego przedsiębiorstwa. Polityki, której priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort osób, dla których tworzymy nasze produkty. Zadowolenie klientów, to wyzwanie, które traktujemy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Niezwykle pomocne w tym zakresie są Firmy Partnerskie – dystrybutorzy produktów ROTH na terenie całej Polski. Wierzymy, że wieloletnia przyjazna współpraca i mnóstwo wspólnych przedsięwzięć, to owoce naszej postawy i zaangażowania. Sumienną pracą pielęgnujemy nasz wizerunek firmy solidnej, ale elastycznej, profesjonalnej, ale dostępnej, pełnej młodzieńczego zapału, marzeń i pasji, ale godnej zaufania.

Informacje dodatkowe
Kraj produkcji: Niemcy
Gwarancja: 10 lat
Aprobaty i certyfikaty: Znak CE, Certyfikat Błękitny Anioł
Oprogramowanie: bezpłatne katalogi wyrobów dostępne na płytach CD i w internecie
Nagrody: tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play (2003, 2004, 2005, 2006, 2007), laureat Złotej Statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2007, nagroda w konkursie ACANTHUS AUREUS – targi INSTALACJE ‘06
Pozostała oferta:
  • biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków ROTH MICRO-STEP
  • systemy wodnego ogrzewania podłogowego
  • zbiorniki do magazynowania wody pitnej i deszczowej
  • zbiorniki na olej opałowy
  • rury i łączniki z tworzyw sztucznych
ROZWIŃ OPIS