PRODUCENCI
Kotłospaw
ul.Szenica 38, 63-300  Pleszew
tel. 600 494 315, 062 741 80 41

Firma KOTŁOSPAW powstała w 2001 roku. Wcześniej, blisko piętnastoletnie doświadczenie założycieli firmy w branży kotlarskiej, spowodowało wprowadzenie na rynek produktów, które bardzo szybko zostały zaakceptowane przez nabywców.

Od samego początku stawiamy na bardzo intensywny rozwój, a zdobyte doświadczenie i czerpanie wiedzy z najnowszych osiągnięć techniki wykorzystujemy do podnoszenia jakości oferowanych wyrobów i staramy się zaspokoić wymagania naszych klientów.

Wykwalifikowany zespół pracowników oraz wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych powoduje podnoszenie stylistyk i i jakości rozwiązań konstrukcyjnych oferowanych kotłów. Współpraca z Instytutami oraz innymi zakładami produkującymi kotły c.o. daje efekty w postaci nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, mających wpływ na efekt modernizowania i udoskonalania naszych produktów.

Dzięki współpracy z instytutami oraz innymi podmiotami z branży grzewczej firma kotłospaw oferuje nowatorskie rozwiązania grzewcze: kocioł na pellet SlimKo w mocach od 12kW - 300kW, górnokanałowy kocioł z wymiennymi palnikami na pellet lub eko-groszek DuoKo w mocach od 15kW - 45kW oraz kocioł Kovert w mocach od 14kW - 25kW na ekogroszek.

Firma dba o współpracę z hurtowniami, instalatorami oraz klientem indywidualnym aby zapewnić maksimum zadowolenia.

Sieć serwisantów w całej Polsce dba o poprawność pracy urządzeń. Zapraszamy do kontaktu!

ROZWIŃ OPIS