PRODUCENCI
Per-Eko
ul.Radomska 29, 27-200  Starachowice
tel. 041 274 53 53, 41 275 87 20

Przedsiębiorstwo „PER-EKO” Sp. z o.o. rozpoczęło działalność produkcyjną w sierpniu 2002 roku posiadając solidne zaplecze terenowe, produkcyjne i techniczne, a także korzystne warunki funkcjonowania dzięki umiejscowieniu spółki na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach. Ciągły proces inwestycyjny oraz poszerzanie przestrzeni produkcyjnej pozwala nam zaspakajać rosnące potrzeby rynku.

Dlaczego PER-EKO?

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW – zarówno spektrum mocy jak i zróżnicowanie pod kątem stosowanych paliw stałych (od miału do ekogroszku) stanowi kompletną ofertę zaspokajającą potrzeby klientów. Jeżeli instalujesz urządzenia w budynkach o powierzchni do 500 m2PER-EKO to najlepszy wybór.

WSPARCIE TECHNICZNE – instalacje grzewcze to często skomplikowane systemy wymagające wiedzy i doświadczenia. W przypadku problemów z instalacją urządzenia nasz dział techniczny jest do Państwa dyspozycji.

SZYBKI i KOMPETENTNY SERWIS – bierzemy na siebie problemy eksploatacyjne naszych klientów. Dział serwisu działa szybko i skutecznie, jesteśmy nastawieni na rozwiązywanie problemów a nie dociekanie z czyjej winy powstały.

ROZBUDOWANA SIEĆ DYSTRYBUCJI – żółte kotły są dostępne na terenie całego kraju poprzez sieć sprawdzonych partnerów handlowych. Zapewniamy dostępność urządzeń nawet w szczycie sezonu. Zapytaj w Twojej hurtowni lub skontaktuj się z nami!

UZNANA MARKA – PER-EKO należy do wiodących producentów kotłów c.o. na paliwa stałe w Polsce, nasze wyroby są sprawdzone i posiadają wysoką renomę wśród klientów.

ROZWIŃ OPIS