PRODUCENCI
Z.P.D. SKIEPKO Wiesław Skiepko
ul.Kolejowa 33, 29-100  Włoszczowa
tel. 41 394 55 18, 533 101 797, 692 912 797

Firma Eco-palnik od lat zajmuje się techniką cieplną. Produkuje palniki na pellet do kotłów CO przystosowane do montażu w drzwiczki każdego kotła na paliwo stałe, do niektórych kotłów olejowych i gazowych – jeśli jest możliwość okresowego wybierania popiołu.

W ofercie firmy są urządzenia o szerokim zakresie mocy nominalnej od 15 kW do 1.5 MW. Systematycznie powiększa gamę produktów o nowe konstrukcje i większe moce urządzeń. Eco-palniki ogrzewają domy jednorodzinne, hale przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, suszarnie, wytwornice pary, a nawet piece piekarnicze do wypieku chleba.

Firma Eco-palnik produkuje również różnej wielkości zasobniki na opał - zachowując maksimum funkcjonalności przy estetycznym wyglądzie i pojemności dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta. Firma zajmuje się również montażem i serwisem swoich urządzeń grzewczych.

Polityka firmy: Produkcja urządzeń najwyższej jakości: funkcjonalnych, bezobsługowych i niezawodnych w działaniu, a przy tym dostępnych za przystępną cenę.

ROZWIŃ OPIS