PRODUCENCI
HEF-Stal Sp. z o.o.
ul.Borkowa 5, 42-793  Zborowskie
tel. 34 353 57 00, wew. 208, 209

Firma Hef rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim na początku lat osiemdziesiątych. Nazwa firmy wywodzi się od imienia głównego założyciela firmy Pana Henryka Foryty. Początkowo produkowano w niej grzejniki, a z czasem rozwinęła się druga gałąź produkcji - kotły c.o.

Główna siedziba firmy znajduje się w Lublińcu przy ulicy Oleskiej 104, a od połowy 2001roku rozpoczął swoją działalność drugi zakład produkcyjny w pobliżu Lublińca - w Zborowskim. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja nowoczesnych i wysokosprawnych kotłów C.O. na paliwa stałe. Wyroby firmy HEF mają długoletnią tradycję, a ich klienci postrzegają je jako synonim niezawodności, wysokiego poziomu technicznego oraz sprawdzonej jakości.

Kotły produkowane przez HEF spełniają kryteria standardu energetyczno - ekologicznego stawianego urządzeniom grzewczym małej mocy na paliwa stałe. Posiadają również badania na "znak bezpieczeństwa ekologicznego" Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Emisja substancji szkodliwych dla środowiska została ograniczona do minimum, a poprzez odpowiednio zaprojektowaną komorę paleniskową sprawność kotłów wynosi powyżej 90%. Początkowo sprzedaż produktów firmy odbywała się na terenie całego kraju poprzez sieć około 200 Autoryzowanych Dealerów.

Z czasem firma zaczęła się rozrastać i obecnie posiadamy już nie tylko bogatą sieć Autoryzowanych Dealerów ale również własną sieć punktów Firmowych m.in. Katowice, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Raszyn k/W-wy, Częstochowa.

Obecnie firma zatrudnia 150 osób, co w porównaniu z początkowym stanem kilkunastu osób budzi podziw spowodowany szybkim rozwojem firmy i jej prężnym działaniem..

Nasze kotły przeznaczone są zarówno do ogrzewania dużych obiektów komunalnych i przemysłowych jak i mogą być wykorzystane do ogrzewania mieszkań i domów jednorodzinnych. W kotłowniach opartych na naszych kotłach wykorzystano samooczyszczające się palenisko retortowe, które spala dokładnie taką porcję węgla jaka potrzebna jest do otrzymania oczekiwanej przez użytkownika temperatury, pomaga w tym elektroniczne sterowanie.

Jakość, wykwalifikowana załoga, wykorzystanie wysokowartościowych materiałów, innowacje techniczne i zastosowanie nowoczesnych maszyn są gwarancją najwyższej jakości produktów firmy HEF i w dalszym ciągu najlepszą jej wizytówką.

Natomiast ogromny potencjał wykonawczy i doświadczenie w dziedzinie ogrzewnictwa daje możliwość spełnienia wysokich oczekiwań i indywidualnych wymagań klientów stojących przed poważnym dylematem związanym z wyborem najlepszego systemu ogrzewania.

Kotły firmy HEF to połączenie klasycznego i taniego surowca energetycznego, jakim jest węgiel, z dbałością o środowisko naturalne. Firma HEF jest więc poważnym partnerem w realizacji wszelkich zadań zmierzających do obniżenia emisji zanieczyszczeń w wielu miastach. Daje się zauważyć nieustanne starania firmy by podążać za kolejnymi nowinkami technicznymi i zastosowania ich na korzyść swych klientów. Dlatego HEF to również jeden z prekursorów we wdrażaniu i produkcji kotłów z paleniskiem retortowym. Jeżeli więc spoglądając na kocioł w swojej kotłowni chcemy o nim powiedzieć: jakość, ekonomika, trwałość, bezawaryjność i renoma, kotły produkowane przez firmę HEF powinny być umieszczone w czołówce naszej listy.


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT