PRODUCENCI
Defro
ul.Ruda Strawczyńska 103 A  Strawczyn
tel. 41 303 80 85 , 41 303 91 31

Korzenie firmy DEFRO sięgają roku 1973. Wtedy to firma rozpoczynała swoją działalność od prostych projektów dla małych podmiotów funkcjonując jako niewielki zakład rzemieślniczy. Zdobywając niezbędne doświadczenie i umiejętności w produkcji metalowej zdobyliśmy zaufanie Klientów. Naszym celem jest dostarczenie Klientom funkcjonalnego produktu, łączącego w sobie wysoką jakość, estetykę oraz przystępną cenę. Przez ostatnie lata rozszerzaliśmy paletę naszych wyrobów, projektując je w oparciu o techniki CAD/CAM.

Obecnie do gamy naszych wyrobów należą:

  • urządzenia grzewcze

  • urządzenia budowlane

  • urządzenia podające paliwo

  • części zamienne do produkowanych wyrobów

Produkowane przez nas urządzenia zostały przebadane przez niezależne instytucje (Urząd Dozoru Technicznego, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie), posiadają niezbędne certyfikaty oraz znak CE. Nasze wyroby można zobaczyć na licznych imprezach targowych, gdzie przyznano liczne wyróżnienia i nagrody zarówno dla naszych wyrobów jak i firmy. Niewątpliwie jest to potwierdzeniem uznania i wysokiej pozycji naszych produktów na rynku. Doceniono również naszą działalność charytatywną oraz zaangażowanie w rozwój sportu w regionie.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji : Polska

Dystrybucja: sprzedaż detaliczna i hurtowa poprzez sieć partnerów handlowych i firm instalacyjnych

Gwarancja: do 5 lat na szczelność wymiennika ciepła; 2 lata na osprzęt elektryczny i sprawne działanie kotła (przy eksploatacji zgodnie z DTR)

Nagrody i wyróżnienia: Nagroda gospodarcza SKRZYDŁA 2007 za kocioł DEFRO EKO, Nagroda gospodarcza SKRZYDŁA 2008 za kocioł DEFRO AKM, Złoty medal podkarpackiego rynku budowlanego dla kotła DEFRO EKO, Nagroda Gazele Biznesu 2007 – 7 miejsce w kraju, Nagroda Gazele Biznesu 2008, Nagroda Liderzy Regionu 2007 w kategorii przemysł metalowy, Nagroda Liderzy Regionu 2008 w kategorii przemysł metalowy

Aprobaty i certyfikaty: Świadectwo badań na znak bezpieczeństwa ekologicznego, Certyfikat badania projektu WE wg dyrektywy niskociśnieniowej 97/23/WE – Znak CE, Certyfikat zgodności z PN-EN 303-5 dla kotłów ze sterowaniem mikroprocesorowym, Certyfikat zgodności z PNEN 12809:2002 dla kotłów bez sterowania mikroprocesorowego, Deklaracja zgodności producenta

Pozostała oferta:

  • automatyczne podajniki paliwa stałego 17-75 kW
  • profesjonalne betoniarki 50-260 l

ROZWIŃ OPIS