PRODUCENCI
Defro
ul.Ruda Strawczyńska 103A, 26-067  Strawczyn
tel. 41 303 80 85

Korzenie firmy DEFRO sięgają roku 1973. Wtedy to firma rozpoczynała swoją działalność od prostych projektów dla małych podmiotów funkcjonując jako niewielki zakład rzemieślniczy. Zdobywając niezbędne doświadczenie i umiejętności w produkcji metalowej zdobyliśmy zaufanie Klientów. Naszym celem jest dostarczenie Klientom funkcjonalnego produktu, łączącego w sobie wysoką jakość, estetykę oraz przystępną cenę. Przez ostatnie lata rozszerzaliśmy paletę naszych wyrobów, projektując je w oparciu o techniki CAD/CAM.

Obecnie do gamy naszych wyrobów należą:

  • urządzenia grzewcze

  • urządzenia budowlane

  • urządzenia podające paliwo

  • części zamienne do produkowanych wyrobów

Produkowane przez nas urządzenia zostały przebadane przez niezależne instytucje (Urząd Dozoru Technicznego, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie), posiadają niezbędne certyfikaty oraz znak CE. Nasze wyroby można zobaczyć na licznych imprezach targowych, gdzie przyznano liczne wyróżnienia i nagrody zarówno dla naszych wyrobów jak i firmy. Niewątpliwie jest to potwierdzeniem uznania i wysokiej pozycji naszych produktów na rynku. Doceniono również naszą działalność charytatywną oraz zaangażowanie w rozwój sportu w regionie.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji : Polska

Dystrybucja: sprzedaż detaliczna i hurtowa poprzez sieć partnerów handlowych i firm instalacyjnych

Gwarancja: do 5 lat na szczelność wymiennika ciepła; 2 lata na osprzęt elektryczny i sprawne działanie kotła (przy eksploatacji zgodnie z DTR)

Nagrody i wyróżnienia: Nagroda gospodarcza SKRZYDŁA 2007 za kocioł DEFRO EKO, Nagroda gospodarcza SKRZYDŁA 2008 za kocioł DEFRO AKM, Złoty medal podkarpackiego rynku budowlanego dla kotła DEFRO EKO, Nagroda Gazele Biznesu 2007 – 7 miejsce w kraju, Nagroda Gazele Biznesu 2008, Nagroda Liderzy Regionu 2007 w kategorii przemysł metalowy, Nagroda Liderzy Regionu 2008 w kategorii przemysł metalowy

Aprobaty i certyfikaty: Świadectwo badań na znak bezpieczeństwa ekologicznego, Certyfikat badania projektu WE wg dyrektywy niskociśnieniowej 97/23/WE – Znak CE, Certyfikat zgodności z PN-EN 303-5 dla kotłów ze sterowaniem mikroprocesorowym, Certyfikat zgodności z PNEN 12809:2002 dla kotłów bez sterowania mikroprocesorowego, Deklaracja zgodności producenta

Pozostała oferta:

  • automatyczne podajniki paliwa stałego 17-75 kW
  • profesjonalne betoniarki 50-260 l

ROZWIŃ OPIS