PRODUCENCI
Kostrzewa
ul.Suwalska 32A, 11-500  Giżycko
tel. 087 428 53 51

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KOSTRZEWA® zostało założone w roku 1978. Od samego początku firma zajmowała się produkcją urządzeń grzewczych przeznaczonych do spalania biomasy (drewna, zrębek, trocin etc.)

Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach takich urządzeń zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania pelet (granulatu z trocin) w roku 2001.

Firma była jedynym w tym czasie polskim przedsiębiorstwem, które rozpoczęło produkcję i sprzedaż kotłów na pelety.

Od tego momentu w firmie Kostrzewa nastąpił intensywny rozwój działu konstrukcyjnego, działu nowych technologii oraz działu marketingu. Firma rozpoczęła inwestycje w specjalistyczne maszyny do produkcji, dzięki czemu zostały wprowadzone takie produkty jak Pellets Plus, Pellets Lambda Control, Pellets 100 oraz Pellets Fuzzy Logic. Zakres mocy produkowanych urządzeń to 15 - 150 kW.

Mogą one służyć do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych jak i obiektów przemysłowych. W roku 2007 firma Kostrzewa, jako pierwsza w Polsce, opracowała i wprowadziła do sprzedaży innowacyjną technologię spalania przy użyciu metody regulacji pracy kotła Fuzzy Logic oraz sondy lambda. Dzięki temu urządzenia stały się bardziej oszczędne i przyjazne środowisku. Jakość i funkcjonalność urządzeń została doceniona na różnych branżowych wystawach w kraju i zagranicą. Urządzenia wielokrotnie zdobywały główne nagrody.

W roku 2008 zostały rozpoczęte dwa duże projekty:

1. Generator prądu przy zastosowaniu spalania biomasy

2. Kotły do spalania biocarbonu ( odgazowanych odpadów zwierzęcych )

Urządzenia są sprzedawane w Polsce oraz 7 krajach Europy wschodniej i zachodniej. Klienci kupujący urządzenia mogą liczyć na wsparcie serwisu fabrycznego, który jest rozbudowywany od roku 2009.

Dzięki wszystkim tym działaniom firma stała się niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży kotłów na pelety (granulat z trocin) w Polsce.

Przez cały okres działalności firmy prowadzimy badania i unowocześniamy nasze wyroby, aby spełniały one wymagania stawiane przez naszych klientów.

WIZJA

Jako wiodąca firma na rynku krajowym, która zajmuje się produkcją kotłów na paliwo stałe pragniemy, aby nazwa naszej firmy była rozpoznawana przez naszych klientów, aby nasze wyroby kojarzyły się z najwyższą jakością. Chcemy dotrzeć do każdego klienta w całej Polsce za pośrednictwem firm, które będą w profesjonalny sposób reprezentować nasze przedsiębiorstwo.

MISJA

Od ponad 30 lat produkujemy kotły na paliwo stałe. Dzięki bliskim kontaktom klientów z naszą firmą i na podstawie ich doświadczeń w eksploatacji naszych wyrobów staramy się je udoskonalać, dopasowując się do wymagań naszych klientów.

Bardzo ważnym elementem budującym relacje naszej firmy z końcowym odbiorcą jest wybór najlepszych przedstawicieli na terenie całego kraju do sprzedaży naszych wyrobów.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT