PRODUCENCI
Termo-Tech
ul.Odlewnicza 1, 26-220  Stąporków
tel. 041 374 15 22

Jesteśmy Spółką całkowicie polską. Naszą specjalnością jest ogrzewanie. Podstawowym produktem firmy są kotły centralnego ogrzewania o mocach do 200 kW na paliwa stałe oraz palniki pelletowe "TermoFire". Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym co pozwala nam na wykonywanie usług w zakresie spawalnictwa, wycinania plazmowego, obróbki blach na zimno oraz malowania proszkowego.

Podstawowym produktem firmy P.W.T.K. TERMO-TECH Sp. z o. o. są kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe o mocach do 200 kW. Kotły te mogą pracować w instalacjach centralnego ogrzewania systemu otwartego zgodnie z PN: w budynkach mieszkalnych, biurowych, w garażach, halach produkcyjnych itp.

Zalety
  • wysoka sprawność do 92,3%
  • ekologiczny proces spalania
  • szeroka gama urządzeń o mocy od 7,5 kW
  • 200 kW
  • prosta obsługa
  • gwarancja do 12 lat
TYP
MOC
[kW]
SPRAWNOŚĆ
[%]
RODZAJ
SPALANIA
PALIWO
EKO-TECH
17-200
86,4
retortowe
eko-groszek, pellety, drewno (opcja)
BIO-MASTER
20
92,3
palnik pelletowy
pellety
UKN
22
83,2
dolne z nadmuchem
mieszanka węgiel-miał
Konstrukcja: stalowa wzmocniona systemem „broków”; wszystkie kotły są wykonane w technologii „CNC” i pomalowane proszkowo; ocieplenie wełną mineralną o grubości 30 mm
Ceny netto:
  • UKN o mocy 22 kW - 2770 zł
  • Eko-Tech o mocy 19 kW - 5400 zł
  • Eko-Tech o mocy 26 kW - 6700 z
  • Bio-Master o mocy 20 kW - 10 000 zł
Informacje dodatkowe
Dystrybucja: sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej
Aprobaty i certyfikaty: Patent RP NR 3290, Świadectwa na Znak Bezpieczeństwa Ekologicznego (wszystkie typy kotłów), Badania na zgodność z PN-EN 303-5, Deklaracje zgodności CE (wszystkie typy kotłów)
Nagrody: Złoty Instalator dla najlepszych – I Miejsce na PELLETS EXPO 2006
Usługi: w zakresie wycinania plazmowego, malarni proszkowej i obróbki metali
Gwarancja: do 12 lat na szczelność korpusu i 2 lata na sprawność urządzeń
Firma TERMO-TECH dysponuje nowoczesnym zapleczem maszynowym co pozwala nam na wykonywanie usług w zakresie spawalnictwa, wycinania plazmowego, obróbki blach na zimno oraz malowania proszkowego. Już dziś wyroby z logo TERMO-TECH można znaleźć w całym kraju. Doświadczenie, sprawne zarządzanie, wysoka jakość oferowanych produktów lokują nas w czołówce krajowych Producentów kotłów c.o. zarówno pod względem jakości jak i posiadanego rynku.Firma działa w oparciu o SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2000. P.W.T.K. TERMO-TECH jest członkiem POLSKIEJ KORPORACJI TECHNIKI SANITARNEJ, GRZEWCZEJ, GAZOWEJ I KLIMATYZACJI.
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT