PRODUCENCI
Ulrich
ul.Modlińska 248, 03-152  Warszawa
tel. 22 811 02 74, 811 03 90, 811 36 90

Ulrich. Przyszłość Technologii Ogrzewania to firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych, technologicznie zaawansowanych urządzeń i systemów grzewczych pozwalających obniżać koszty ogrzewania, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa cieplnego przez wiele lat. W Polsce firma działa od początku lat 90-tych i jest jednym z czołowych dostawców zaawansowanych technologicznie urządzeń grzewczych.

Celem Ulrich jest tworzenie i posiadanie oferty obejmującej przyszłościowe, a jednocześnie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania grzewcze do stosowania przez Użytkowników przez wiele, wiele lat. Ulrich nieustannie analizuje wszystkie najważniejsze i najlepsze światowe trendy techniki grzewczej wybierając do swojej oferty tylko te, które spełniają potrzeby Użytkowników, wg kryteriów wysokiej jakości, nowoczesnych technologii i fachowo sprawdzonych rozwiązań.

Współcześnie Klienci oczekują bardziej złożonych systemów grzewczych opartych, poza standardowym kotłem, na dodatkowych źródłach ciepła. Ulrich wychodzi z założenia, iż żaden nawet renomowany producent nie jest w stanie samodzielnie produkować wszystkich elementów systemu w sposób doskonały. Dlatego oparliśmy swoją ofertę na urządzeniach produkowanych wg swoich założeń przez najlepsze światowe zakłady specjalizujące się w poszczególnych kategoriach produktów i podzespołów. W tym celu Ulrich zaopatrywany jest z ponad 50 zakładów zlokalizowanych w 12 krajach na dwóch kontynentach.

Odpowiedni, staranny dobór urządzeń - odpowiadających najwyższym standardom jakości oraz funkcjonalności - oraz ich bieżące udoskonalanie pozwala na stworzenie perfekcyjnej oferty kotłów, systemów solarnych, kominków wodnych i zintegrowanych systemów grzewczych uwzględniających potrzeby i wymagania rynku europejskiego. Rolą Ulrich jest funkcjonalne i systemowe integrowanie poszczególnych elementów systemu. Nasze urządzenia bazują na różnych źródłach energii. Ulrich łączy je w efektywne systemy umożliwiające obniżanie kosztów ogrzewania przez wiele lat,  zapewniając bezpieczeństwo i komfort na rynku rosnących cen surowców energetycznych.

Urządzenia Ulrich wyróżnia: innowacyjność, wysoki standard oraz energooszczędność, a także atrakcyjne ceny, które możemy zaproponować dzięki działaniu według własnego modelu biznesowego. Ulrich gwarantuje pełne bezpieczeństwo i kompleksowe zaplecze doradców serwisowych dla swoich produktów.

Standardem Ulrich jest oferowanie w pełni bezpiecznych urządzeń, zagwarantowanie efektywnego serwisu i profesjonalnej obsługi klientów. Ulrich posiada w Polsce sieć współpracujących ponad 200 dealerów głównie hurtowni (a poprzez hurtownie obsługuje też mniejsze punkty sprzedaży).  W ciągu kilkunastoletniej działalności Ulrich utworzył centrum szkoleniowe, gdzie przeszkolił ponad 7.000 serwisantów, instalatorów i projektantów.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT