PRODUCENCI
Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
ul.Sokołowska 36 , 05-806  Komorów
tel. 22 720 69 01

Wolf to wiodący dostawca profesjonalnych systemów grzewczych, solarnych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Przemysł urządzeń do obróbki powietrza dał podstawę do rozwoju firmy, prowadząc ją na szczyt europejskiego rynku. Opery, lotniska, biurowce, ... bazują na systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych firmy WOLF.

Patrząc wstecz w lata osiemdziesiąte, rozwój technologii grzewczej był kolejnym naturalnym krokiem i stał się ważnym elementem w historii sukcesu firmy. Przyjazne dla otoczenia, ekonomiczne urządzenia grzewcze firmy WOLF szybko zajęły pozycję na czele markowych produktów. Wysoki standard produkcji oraz jakość usług dały podłoże dla drogi, którą obrał WOLF. Technologia grzewcza oraz system obróbki powietrza firmy WOLF zaprojektowane są, żeby służyć człowiekowi i jego otoczeniu. Znając dokładnie i rozumiejąc współczesne potrzeby człowieka, WOLF wytwarza produkty najwyższej jakości.

Firma WOLF została założona w Mainburgu koło Monachium w 1963 roku, początkowo jako producent systemów osuszających do procesu obróbki chmielu. W 1973 r. WOLF rozpoczął produkcję urządzeń i systemów służących do obróbki powietrza i szybko stał się liderem w tej branży. W 1981 roku rozpoczęto produkcję kotłów grzewczych. Przez kolejne lata, wachlarz produktów firmy WOLF stale się poszerzał. I tak w 1994 roku WOLF rozpoczął produkcję gazowych kotłów wiszących, a 2 lata później wzbogacił swoją ofertę o kolektory słoneczne, stając się kompleksowym dostawcą w dziedzinie przemysłu grzewczego.

W roku 1996 zostało utworzone w Polsce przedstawicielstwo firmy WOLF, jako Oddział niemieckiego producenta, pod nazwą Wolf - Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Zaawansowanie technologiczne produktów, będące rezultatem wieloletnich doświadczeń – gwarantuje Klientom nie tylko najwyższą jakość i trwałość urządzeń, ale także bezpieczeństwo ich użytkowania. Dodatkowo, szeroka gama produktów sprawia, że firma WOLF zaoferuje „wszystko ... od piwnicy, aż po dach ...”

Parametry techniczne urządzeń, ich nowoczesny design oraz najnowsza technologia – pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania.

Dlatego nasze motto brzmi: Przyjazne Technologie ...

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT