PRODUCENCI
Elektrotermia
ul.Mackiewicza 5, 31-214  Kraków
tel. 12 415 75 22, 12 415 75 23

Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, specjalizująca się w produkcji i usługach w zakresie instalacji elektrycznych i grzewczych.

Od lat siedemdziesiątych prowadzimy produkcję elektrycznych urządzeń grzewczych takich jak: statyczne ogrzewacze akumulacyjne, nagrzewnice, kurtyny powietrzne, grzałki. Z czasem oferta została poszerzona o elektryczne ogrzewacze akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem – sztandarowy produkt firmy, które wytwarzane są do dnia dzisiejszego. Ostatnią nowością są ogrzewacze akumulacyjne ze sterowaniem elektronicznym.

Nasza oferta zawiera także usługi: instalacje elektryczne, cięcie laserem, usługi ślusarskie, rozdzielnice elektryczne.

Firma może poszczycić się wysoko wyspecjalizowaną kadrą liczącą 100 fachowców. Na powierzchni 2200 m2, w podkrakowskich  Niepołomicach, mieszczą się biura - konstrukcyjne i projektowe oraz zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny park maszynowy. Tu odbywa się produkcja rozdzielnic oraz szaf sterujących, a przede wszystkim pieców akumulacyjnych, spełniających polskie i europejskie normy wydajności i jakości.

W swojej ofercie posiada:

• ogrzewacze akumulacyjne z dynamicznym rozładowanie DOA
• ogrzewacze akumulacyjne powierzchniowo-kanałowe KOA
• nagrzewnice wentylatorowe HALNY
• kurtyny powietrzne WICHEREK
• elektryczne ogrzewacze kanałowe EOK
• grzejniki konwekcyjne.

Elektrotermia świadczy również, w szerokim zakresie, usługi projektowania, wykonawstwa i serwisu instalacji niskiego i średniego napięcia, a także instalacji słaboprądowych. W nowoczesnym warsztacie o powierzchni 1 500 m2 odbywa się kompleksowa obróbka blach stalowych i cięcie laserem wszelkiego rodzaju elementów metalowych.

Oferta handlowa firmy dostępna jest poprzez bardzo dobrze zorganizowany dział handlowy oraz sieć współpracujących dystrybutorów obsługujących klientów w całej Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi uruchomiono sieć serwisową na terenie kraju. Firma cyklicznie szkoli partnerów handlowych, instalatorów i projektantów.

Elektrotermia swoją silną pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim ciągłemu udoskonalaniu produktów oraz utrzymaniu wysokiego standardu produkcyjnego dzięki wprowadzonemu Wewnętrznemu Systemowi Zarządzania Jakością.

Firma prowadząc tak rozległą działalność, zgromadziła na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Przedsiębiorstwo było aż pięciokrotnie, rok po roku, wyróżniane przyznawanym przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem “Przedsiębiorstwo Fair Play” stając się w ten sposób laureatem Złotej Statuetki. W latach 2008 i 2009 znalazło się także w gronie Diamentów Forbesa. W 2007 roku Elektrotermia zdobyła pierwsze miejsce w konkursie branżowym na najlepszą instalację KNX wykonaną w Polsce. Za ogrzewacz akumulacyjny z dynamicznym rozładowaniem DOA firma została uhonorowana Srebrnym Kaskiem, oraz nagrodą za Najlepszy Wyrób Produkowany w Polsce na XX Krakowskich Targach Budownictwa.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT