PRODUCENCI
Hartmann
ul.Radzionkowska 34, 42-622  Świerklaniec
tel. 032 384 31 10

Firma Hartmann Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia firmy Wiedemann Sp. z o.o.(1945). Zmianie uległy prawa własnościowe i nazwa firmy, jednocześnie zachowana została specyfika oferowanych wyrobów i usług. Wychodząc naprzeciw wymaganiom oraz zapotrzebowaniom XXI wieku nasza firma specjalizuje się w dziedzinie ekologicznych, nowoczesnych systemów grzewczych.

Firma Hartmann Sp. z o.o. kontynuuje działalność jako wyspecjalizowana hurtownia w branży cieplnej , sanitarnej i automatyki sterowniczej. Wykorzystując doświadczenia zdobyte w trakcie dziesięcioletniej działalności na polskim rynku, oraz bazując na sześćdziesięcioletnich tradycjach firmy - matki Wiedemann Co & KG w Niemczech, mamy solidne fundamenty, na których nieustannie rozbudowujemy istniejący już potencjał technologiczny w dziedzinie ekologicznych systemów ciepłowniczych (palniki niskoemisyjne, technika solarna).

Przez lata działalności profil firmy ewoluował w kierunku firmy inżynierskiej o zasięgu ogólnopolskim. W tej chwili sprzedajemy nasze urządzenia również poza Polskę , np. do Rosji , Białorusi, Ukrainy, Niemiec oraz Chin.

Naszymi klientami są firmy instalacyjne, hurtownie oraz producenci urządzeń grzewczych. Szczególny nacisk kładziemy na przyjazność obsługi technicznej i na wysoką jakość oferowanych urządzeń. Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach w kraju i za granicą. Jednocześnie firma nasza sama organizuje cykle szkoleń o różnych poziomach zaawansowania , w kraju i za granicą, przeznaczone dla instalatorów oraz projektantów.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT