PRODUCENCI
EcoJura
ul.1 Maja 4, 42-202  Częstochowa
tel. 34 374 03 73

EcoJura jest prężnie rozwijającą się firmą skupiającą ambitnych, wykwalifikowanych ludzi specjalizujących się w zagadnieniach praktycznego wykorzystania odnawialnych źródeł energii (OZE) do dostarczania ciepła.

Misja
Obserwując zmiany zachodzące w świadomości społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska i wykorzystania odnawialnych źródeł energii jesteśmy dumni, iż prowadzona przez nas działalność jest ich pośrednią przyczyną. Prowadząc kampanie edukacyjne w grupach zawodowo związanych z branżą budowlaną, jak i współorganizując akcje związane z Programem Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) z jednostkami administracji samorządowej aktywnie działamy na rzecz czystości atmosfery. Naszą misją jest:

Dostarczanie klientom technologii kolektorów słonecznych pozwalających na wytwarzanie ciepła bez szkody dla naturalnego środowiska.

 

Cele

 

 

Naszym celem jest dostarczenie inwestorowi kompletnego produktu począwszy od doradztwa technicznego i finansowego w zakresie przygotowania i finansowania inwestycji, poprzez dostarczenie produktów i realizację inwestycji, a na opiece poinwestycyjnej skończywszy. Równolegle do głównego kierunku prowadzonych działań będą prowadzone działania edukacyjne mające na celu zintensyfikowanie propagacji zalet kolektorów słonecznych wykorzystywanych do dostarczania ciepła wśród architektów i projektantów.

 

 

Działalność

Prowadzone przez nas działania koncentrują się na zaoferowaniu inwestorowi rozwiązań, które najpełniej spełnią określone założenia przewidziane w koncepcji lub projekcie. Bazując na posiadanej wiedzy i doświadczeniu dobieramy technologie adekwatne do oczekiwań inwestora, jego potrzeb oraz możliwości finansowych i technicznych. Znając problematykę wykorzystania energii słonecznej jako źródła ciepła, jesteśmy profesjonalnym partnerem dla inwestora dostarczającym kompendium wiedzy ułatwiającej przeprowadzenie całej inwestycji.

 

Kolektory słoneczne, zestawy solarne

 

ROZWIŃ OPIS