PRODUCENCI
Ensol
ul.Piaskowa 11, 47-400  Racibórz
tel. 48 32 414 9242

Nasza wiedza oraz kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu montażu i eksploatacji m.in. systemów ogrzewania słonecznego, troska o środowisko w oparciu o ogólnoświatowe tendencje oraz ciągle drożejące ceny nośników energii, zainspirowały nas do poszerzenia dotychczasowej działalności o produkcję kolektorów słonecznych. W grudniu 2006r podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do realizacji pomysłu. Po wizytach na branżowych targach oraz rozmowach przeprowadzonych z przedstawicielami wielu firm zajmujących się produkcją i sprzedażą urządzeń wykorzystujących energię odnawialną, w lipcu 2007r wyprodukowaliśmy 1-szą próbną partię paneli słonecznych, które pomyślnie przeszły i przechodzą w dalszym ciągu wiele testów.

W październiku 2007r uruchomiliśmy nową firmę pod nazwą Energetyka Solarna ensol Sp.z o.o., która zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą systemów solarnych.

W październiku 2007r rozpoczęliśmy budowę nowoczesnej hali, na której w kwietniu 2008 roku rozpoczęliśmy seryjną produkcję kolektorów słonecznych.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT