PRODUCENCI
The Heating Company Poland
ul.Jaworzyńska 295 , 59-220  Legnica
tel. 76 850 83 90

Firma Brugman została założona we wczesnych latach 60-tych w Slochteren (Holandia) przez Hansa Brugmana Sr. - pasjonata jazdy konnej oraz laureata wielu turniejów (stąd dżokej na koniu w logo firmy Brugman).

Prowadząc działalność wydobywczą gazu, firma jednocześnie prowadziła budowę fabryki w Tubbergen. Z upływem czasu stała się ona jedną z największych fabryk grzejników stalowych w Europie.

Pierwszymi grzejnikami produkowanymi w przez firmę Brugman były grzejniki kolumnowe i dopiero w 1968 roku rozpoczęła się produkcja grzejników płytowych. Od tej chwili Brugman z olbrzymim powodzeniem rozpoczął budowę imperium grzejnikowego, stopniowo rozbudowując fabrykę, wyposażając ją w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a następnie tworząc kolejne odziały i fabryki w Niemczech, Danii, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii oraz Polsce.

Grzejniki płytowe Brugman mają zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, jak i w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych; idealnie nadają się do obiektów nowo budowanych, jak i modernizowanych.

ZALETY

  • osłona górna grzejników płytowych, oprócz efektów estetycznych posiada dodatkową zaletę - można ją łatwo wyczyścić bez zdejmowania

  • możliwość zdjęcia grzejnika bez spuszczenia wody dzięki zastosowaniu zaworów

  • w trosce o bezpieczeństwo użytkowników załamano wszystkie krawędzie grzejników Brugman - żadna z nich nie pozostaje krawędzią ostrą

  • możliwość współpracy z każdym typem instalacji, tj. miedzianymi, stalowymi i z tworzywa sztucznego

  • 10 lat gwarancji.

Asortyment: grzejnik VK-Universalny

Typy: 20s, 21s, 22, 33 (dwu- i trzypłytowe)

Wysokość [mm]: 300, 400, 500, 600, 900

Długość [mm]: od 400 do 3040.

Konstrukcja:

  • uniwersalne grzejniki można montować zarówno z prawej, jak i z lewej strony; posiadają po dwa boczne podłączenia (4x½"GW) oraz dwa dolne (2x¾"GZ)

  • blacha o grubości 1,25 mm, poddana procesowi odtłuszczania, a następnie procesowi fosforanowania, co zapewnia dobre przyleganie podkładu kataforetycznego

  • standardowy kolor - biały (RAL 9016), dostępne również w innych kolorach z palety Brugman.

INFORMACJE DODATKOWE

Dystrybucja: sprzedaż przez sieć hurtowni partnerskich

Usług: doradztwo techniczno-handlowe, bogata strona internetowa www.brugman.pl, prosty program do doboru grzejników oraz specjalistyczne programy do wspomagania projektowania instalacji c.o.

Pozostała oferta: grzejniki kolumnowe, grzejniki niskie Mini, grzejniki pionowe Verti, grzejniki kanałowe Interna oraz bogata oferta ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych marki Vasco i Thermic.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT