PRODUCENCI
Invena
ul.Grabskiego 3, 75-209  Koszalin
tel. 801 108 072, 801 000 975

Invena S.A. do końca roku 2008 funkcjonowała jako Gama San S.A.
W styczniu 2009 Gama San przyjęła nazwę Invena, którą początkowo stworzyła jako markę produktów instalacyjnych. Produkty marki Invena, wprowadzone na polski rynek w roku 2004, szybko zdominowały ofertę Gama San S.A., co doprowadziło do decyzji o zmianie nazwy całej firmy.

Stworzenie i wprowadzenie na rynek marki Invena zostało uznane za jedno z najciekawszych rozwiązań w organizacji handlu branży instalacyjnej w roku 2004. Gama San została za to nagrodzona statuetką "Złotego Instalatora" w roku 2005.

Invena S.A. została założona w 1992 przez słynnego polarnika i podróżnika Marka Kamińskiego. Firma zajmuje się dystrybucją armatury i urządzeń przeznaczonych do wewnętrznych instalacji grzewczych
i sanitarnych.

Działalność Invena S.A. obejmuje:

  • import armatury i urządzeń grzewczych i sanitarnych
  • produkcję wężyków przyłączeniowych w oplocie stalowym produkcję rury karbowanej typu "peszel"
  • dystrybucję importowanych i produkowanych towarów

Invena S.A. jest jedną z nielicznych firm w branży instalacyjnej, które rozwijają się tylko i wyłącznie w oparciu o własny kapitał. Jest to kapitał w 100% polski, wypracowany przez firmę, która nigdy nie miała związków z własnością państwową.

W czerwcu 2000 Invena S.A., jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej, otrzymała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Invena S.A. jest laureatem wielu nagród i konkursów dla firm. Dwukrotnie została laureatem Medalu Europejskiego, także dwukrotnie uzyskała statuetkę "Złotego Instalatora". Legitymuje się Złotym Certyfikatem konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play", a w roku 2008 została wyróżniona tytułem "Gazela Biznesu" za niezwykle szybki rozwój.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT