PRODUCENCI
Systema Polska
ul.Długa 5, 98-220  Zduńska Wola
tel. (43) 824 72 88

Firma Systema jest niekwestionowanym leaderem w promiennikowych i nadmuchowych systemach ogrzewania. Jej dwudziestoletnie doświadczenia pozwalają na dynamiczny rozwój oddziałów w Europie i na świecie. Spółka Systema Polska powstała w 1998 roku jako jedyny odział posiadający własną linię produkcyjną. Produkty nasze znane w Polsce od dwunastu lat, cieszą się dobrą opinią ze względu na swą niezawodność, niską cenę i ekonomiczność.

Produkujemy promienniki rurowe INFRA, promienniki ceramiczne z modulowanym palnikiem SCR, konwektory gazowe KING, nagrzewnice powietrza EOLO oraz system rur promieniujących OHA. Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikaty CE wydany przez Instytut Nafty i Gazu w Krakowie, oraz Gastec we Włoszech. W roku 2006, Systema Polska, uruchomiła produkcję w nowo wybudowanej, nowoczesnej fabryce, usytuowanej w centrum Polski w Zduńskiej Woli.

W 2010 roku rozpoczęliśmy sprzedaż nagrzewnic EOLO VIP. Są to kondensacyjne nagrzewnice gazowe z modulacją mocy palnika, dzięki czemu posiadają one wyższą wydajność w stosunku do nagrzewnic tradycyjnych.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, oraz dostawy i serwisu naszych urządzeń. Wykonujemy obliczenia zapotrzebowania energetycznego dla obiektów, zestawienia ekonomiczne dla różnych systemów ogrzewania, wykazujące opłacalność danej inwestycji. Możemy także zaproponować kompleksową obsługę w zakresie montażu urządzeń, wykonania instalacji gazowej oraz elektrycznej.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT