PRODUCENCI
Astat
ul.Dąbrowskiego 441, 60-451  Poznań
tel. 061 848 88 71

Firma Astat istnieje już od 1992 roku. Przez ten czas udało się nam zasłużyć na zaufanie klientów oraz zyskać opinię solidnego i przewidywalnego partnera, potrafiącego sprawnie dostosowywać się do ciągle rosnących wymagań polskiego rynku.

W naszej wciąż poszerzającej się ofercie znajdują się elementy elektroniki i automatyki przemysłowej (m.in. przekaźniki firmy Finder), elementy niskiego napięcia, urządzenia do badań kompatybilności elektromagnetycznej i ochrony przed zakłóceniami oraz specjalistyczne taśmy i materiały samoprzylepne, znajdujące zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu.

Siłą firmy Astat są nasi pracownicy - ludzie znający się na oferowanych produktach, często posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w biurach projektowych i konstrukcyjnych, halach produkcyjnych czy laboratoriach pomiarowych. Dzięki temu możemy służyć Państwu nie tylko szeroką gamą wysokiej jakości produktów, ale i fachowym doradztwem z zakresu ich obsługi oraz wiedzą, która umożliwi Państwu optymalne wykorzystanie ich własności w rozmaitych konfiguracjach.

Zależy nam również na indywidualnym kontakcie z każdym klientem, w czym pomaga nam rozbudowana sieć przedstawicieli handlowych, którzy rozumieją specyfikę swoich regionów oraz znają lokalne realia

Dynamiczny postęp i rozwój technologii powoduje znaczny wzrost ilości urządzeń elektrycznych, które instalujemy w budynkach. Coraz trudniejsze staje się zaprojektowanie instalacji elektrycznej, która umożliwi spełnienie wysokich wymagań dotyczących zarówno zasilania jak i sterowania wszystkimi odbiornikami.

Instalacje stają się coraz droższe i bardziej skomplikowane. Jednym z najlepszych rozwiązań pozwalającym uniknąć tych problemów jest, podobnie jak w układach automatyki stosowanych w przemyśle, rozdzielenie obwodu zasilającego od obwodu sterującego.

Astat wychodząc na przeciw potrzebom klientów, oprócz bogatej oferty aparatury przemysłowej, posiada szereg rozwiązań ułatwiających tworzenie nowoczesnych instalacji elektrycznych. Proponujemy asortyment renomowanych firm zachodnich FINDER, ELBRO, SERVODAN umożliwiających spełnienie wysokich wymogów technicznych i poprawiających komfort użytkowania przy jednoczesnej redukcji kosztów całej instalacji.

Kompleksowa oferta czujników ruchu i obecności, wyłączników zmierzchowych, programatorów czasowych, automatów do klatek schodowych, sterowników natężenia oświetlenia oraz przekaźników impulsowych umożliwia zbudowanie nowoczesnego i niezawodnego systemu sterowania oświetlenia oraz urządzeń.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT