PRODUCENCI
ALTER S.A.
ul.Pocztowa 13, 62-080  Tarnowo Podgórne
tel. 61 814 65 57, 61 814 71 49, 61 814 62 90

ALTER - marka urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów będąca synonimem przede wszystkim doskonałych rozwiązań technicznych, nowoczesnych konstrukcji i najlepszej jakości materiałów. Prawie 25-letnie doświadczenie wykreowało markę silną i powszechnie znaną. ALTER to produkty spełniające najostrzejsze normy oraz życzenia najbardziej wymagających Klientów.

Firma ALTER z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania powstała w 1988 roku. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego.

Postęp techniczny oraz wielkie osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów, co pozwala wdrażać produkty zaspokajające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszą siłą jest koncentracja na Kliencie, starannie dobierana do Jego wymogów i ciągle uaktualniana oferta. Te właśnie starania doceniają przede wszystkim Klienci, ale nie tylko. Nasze produkty wyróżnione zostały również licznymi nagrodami: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich POLEKO i INSTALACJE, nagrody z wielu innych targów branżowych, takich jak: SAWO, WOD-KAN, POL-GAZ-EXPO, GAZ PŁYNNY i inne. Ostatnia to najwyższe wyróżnienie Kapituły Konkursu Złotych Medali MTP, którym uhonorowany został System Monitorowania Gazów MSMR-16 - najnowsze nasze rozwiązanie konstrukcyjne.

Dlaczego ALTER? Naszą przewagą jest kompleksowa obsługa Klientów: począwszy od projektu i dostawy, po montaż i serwis urządzeń. W interesie naszych klientów łączymy kompetencję w wielu dziedzinach oferując doradztwo techniczne, dobór urządzeń, projekt, montaż, uruchomienie, bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi i eksploatacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracownikom stawiamy szczególne wymagania, bowiem ich kwalifikacje są gwarancją sukcesu i zadowolenia Klientów.

Nasza wiedza, doświadczenie oraz ogromny potencjał techniczny gwarantują najwyższą jakość, funkcjonalność oraz przyjemność użytkowania produkowanych urządzeń. Skupiając się na ciągłym udoskonalaniu swoich produktów ALTER jest marką docenianą i akceptowaną przez Klientów nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim.

Dla zagwarantowania najwyższej jakości produktów posiadamy własne laboratorium pomiarowe, w którym prowadzone są badania nad nowymi produktami oraz serwis i kalibracja urządzeń eksploatowanych przez naszych Klientów.

Oferta w skrócie:

  • stacjonarne systemy pomiaru i detekcji gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
  • systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu: kotłownie gazowe, hale ogrzewane promiennikami gazowymi, magazyny itp.
  • systemy detekcji CO sterujące wentylacją, nawiewami itp. w garażach i parkingach podziemnych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność monitorowania stężenia CO
  • systemy pomiarowo-sterujące współpracujące z innymi urządzeniami wykonawczymi i automatyka przemysłową.
  • przenośne mierniki i detektory gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
  • przenośne mierniki gazów stanowiące sprzęt ochrony osobistej pracowników (gazownie, wodociągi i kanalizacje, przedsiębiorstwa komunalne, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej itp.).
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT