PRODUCENCI
GAZEX
ul.Baletowa 16, 02-867  Warszawa
tel. 22 644 25 11

Od początku istnienia przedsiębiorstwa GAZEX, filozofia jego działania była oparta na podstawowych przesłankach: Specjalizacja - Jakość - Innowacyjność - Niezawodność

Dzięki wytężonej pracy, współdziałaniu z instytutami naukowo-badawczymi (m.in. Głównym Instytutem Górnictwa, Instytutem Chemii Przemysłowej, Instytutem Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - obecnie INiG, Centralnym Instytutem Ochrony Pracy), dzięki wsparciu technologicznemu największych na świecie producentów sensorów gazów oraz współpracy z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem, dziś z perspektywy kilkunastu lat działalności produkcyjnej i usługowej, kilkadziesiąt tysięcy Klientów może potwierdzić, że tę filozofię udało się z sukcesem wdrożyć.

Dzięki temu przedsiębiorstwo  jest postrzegane jako jeden z liderów na wymagającym rynku urządzeń do detekcji gazów. Dzięki wąskiej specjalizacji obejmującej wyłącznie detekcję gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu - od 1988r., przedsiębiorstwo  może Państwu zaproponować szereg usług w tej dziedzinie.

Oprócz wielkoseryjnej produkcji detektorów i mierników gazów, oferuje:

  • KONSULTACJE i analizy potrzeb w zakresie detekcji gazów
  • SZKOLENIA z zakresu projektowania, instalacji, obsługi i konserwacji systemów detekcji
  • MONTAŻ urządzeń oraz montaż okablowania systemów
  • URUCHOMIENIA systemów instalowanych przez Klientów
  • PROJEKTY POWYKONAWCZE systemów detekcji gazów
  • KONTROLE okresowe, konserwacja systemów, stałe umowy serwisowe
  • KALIBRACJA detektorów i mierników gazów
  • SERWIS pogwarancyjny urządzeń
  • UPGRADE systemów tzn. wymianę przestarzałych elementów systemów detekcji na nowe, objęte gwarancją i obsługą serwisową - po promocyjnych cenach
  • OPRACOWANIE i wdrożenie mało-seryjnej produkcji urządzeń wg indywidualnych wymagań Klientów

Dzięki: stabilnemu zespołowi pracowników o stale podnoszonych kwalifikacjach, ścisłej współpracy z najbardziej renomowanymi producentami komponentów z Japonii, Niemiec, USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji oraz dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu przez niemiecką organizację TUV, Systemowi Zarządzania Jakością zgodnemu z ISO 9001:2000 może oferować Klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Kilkadziesiąt tysięcy dotychczasowych Użytkowników detektorów i systemów detekcji gazów oraz przyszli Klienci mogą zaufać doświadczeniu i profesjonalizmowi przedsiębiorstwa.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT