PRODUCENCI
WENA
ul.Al. Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424  Warszawa
tel. 606 788 668, 22 837 02 86

Firma Wena istniejąca od 2004 roku, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie systemów zabezpieczeń.

Głównym przedmiotem działalności Firmy Wena jest sprzedaż systemów zabezpieczenień. Jesteśmy bezpośrednim importerem w zakresie systemów wideodomofonowych, domofonowych oraz telewizji przemysłowej i urządzeń kontroli dostępu.

Systematycznie umacniamy pozycję lidera na krajowym rynku w zakresie systemów wideodomofonowych, ściśle współpracując z partnerami, zarówno dystrybutorami jak i instalatorami, starając się zapewnic naszym  partnerom współpracę na najwyższym poziomie.

Firma Wena zaopatruje partnerów handlowych w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom jakie wynikają z dzisiejszych wysokich wymagań klientów końcowych.

Naszym nadrzędnym celem jest nieustanna poprawa  jakości  naszych działań i oferowanych produktów w celu usatysfakcjonowania klientów i umocnienia ich zaufania do naszej Firmy. Naszym atutem jest wysoka jakość produktów za rozsądną cenę oraz znakomite wsparcie techniczne.

Wszystkie te elementy włączone są w dalekosiężną wizję naszej firmy aby tworzyć rozwiązania skoncentrowane wokół potrzeb naszych klientów.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT