PRODUCENCI
Edimax
ul.Postępu 14, 02-676  Warszawa
tel. 022 60 79 480

Działalność firmy Edimax Technology poświęcona jest projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań sieciowych.

Na poniższym obrazku można zobaczyć przykładowy schemat multimedialnego centrum rozrywki.

Stwórz multimedialne cetrum rozrywki w oparciu o produkty Edimax

Odkąd firma Edimax została założona na Tajwanie w 1986 roku, rozrosła się i stała się jednym z wiodących producentów zaawansowanych produktów sieciowych. Światowa centrala mieści się na Tajwanie, natomiast oddziały znajdują się w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej, Australii, Indiach oraz Europie. Oddział w Polsce obsługuje kraje Europy Środkowo-Wschodniej i ma swoje przedstawicielstwa w Rosji i na Ukrainie. Firma oferuje przyjazne użytkownikom i przystępne rozwiązania do codziennej pracy, nauki i zabawy. Nasza misja jest prosta i przejrzysta: „Łączymy ludzi budując sieci komputerowe”.

Przykładowe nagrody przyznane firmie Edimax

Szeroka gama produktów obejmuje najnowsze technologie z obszaru sieci bezprzewodowych, łączności, udostępniania urządzeń, zabezpieczeń i zarządzania siecią oraz domowe centra rozrywki.

Nasze urządzenia są nagradzane oraz wygrywają rankingi w testach na całym świecie. W Polsce to m.in. nagroda „CHIP ECONO” w teście routera BR-6504n przyznawanym przez magazyn CHIP (7/2008) czy nagroda „Najlepsza opłacalność” w teście print serwera PS-1216U przyznawana przez magazyn PC FORMAT (8/2008). Dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci stale możemy poszerzać swoją ofertę produktową jak i dostosowywać ofertę do potrzeb najbardziej wymagających klientów, nie rezygnując przy tym z konkurencyjnej ceny.

Najnowsze produkty Edimax pozwalają stworzyć multimedialne centrum rozrywki. W centrum takiej sieci znajduje się router BR-6574n, służący do połączenia z internetem oraz stanowiący centrum zarządzania siecią lokalną. Zastosowanie interfejsu EZView umożliwia zarządzanie urządzeniami podłączonymi do sieci nawet dla osób niewtajemniczonych w konfigurację urządzeń sieciowych. Ze strony routera można łatwo połączyć się z kamerami w domu, serwerem plików, dyskiem sieciowym czy adapterem mediów.

Szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe pomiędzy komputerami z routerem zapewnia bezprzewodowa karta sieciowa, np. EW-7711UAn. Z każdego miejsca na świecie lub w domu na telewizorze można obserwować co dzieje się w monitorowanym miejscu przy użyciu kamery IC-7000PTn. Pozwala ona przesyłać bezprzewodowo strumień audio/wideo w najwyższej jakości, a zastosowany ruchomy obiektyw umożliwia wybranie interesującego miejsca w polu widzenia.

Dysk sieciowy NS-2502 przechowuje pliki multimedialne, takie jak zdjęcia, filmy, muzyka, co w połączeniu z cyfrowym adapterem mediów MA-2000 obsługującym najnowsze formaty plików, zapewnia wygodę i niezapomniane wrażenia podczas ich odtwarzania w kinie domowym.

Dystrybutorzy

ACTION

www.action.pl

TEL. 022 332 16 00

ABC Data

www.abcdata.com.pl

TEL. 022 676 09 00

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT