PRODUCENCI
Gas Electronic
ul.Rolna 32, 61-002  Suchy Las
tel. 61 828 00 06

Firma GAS-ELECTRONIC powstała w lutym 1991 roku. Od początku swego działania specjalizuje się w projektowaniu, dostawach i montażach systemów detekcji gazów toksycznych i wybuchowych. Odbiorcami są zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej. Systemy detekcji gazów naszej produkcji działają w kilkuset obiektach przemysłowych i komunalnych w całej Polsce.

Każdy system detekcji gazów staramy się dostosować w maksymalnym stopniu do potrzeb użytkownika, w każdy system wkładamy całą naszą wiedzę i zdobyte przez lata doświadczenia. W ramach kompleksowej usługi realizujemy montaż urządzeń wraz z okablowaniem, przeszkolenie załogi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dynamiczny rozwój przemysłu i budownictwa w Polsce powoduje, że powstaje zapotrzebowanie na nowe rozwiązania w dziedzinie detekcji gazów, dlatego wprowadzamy ciągłe udoskonalenia w projektowanych i wdrażanych systemach. Wykonujemy systemy detekcji gazów, w szczególności tlenku węgla w garażach podziemnych, które są zintegrowane z systemami sterowania wentylacją nawiewną i wywiewna, a także z systemami wykrywania pożaru i sygnalizacją.

System Detekcji Gazów Toksycznych i Wybuchowych został poddany ocenie W Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w Warszawie. W wystawionej opinii (NC/45/562/93) potwierdzono przydatność urządzeń w ochronie zdrowia i życia pracowników. Główny Inspektor Pracy przyznał Stacjonarnemu Systemowi Detekcji Gazów Toksycznych i Wybuchowych GRAND PRIX SAWO ‘93 w kategorii ochron zbiorowych. Aby zaspokoić wszystkie oczekiwania klientów oferujemy także dostawę i montaż urządzeń wielu firm z Unii Europejskiej między innymi firmy DURAN z Hiszpanii i Crowcon z Wielkiej Brytanii.

Systemy detekcji gazów toksycznych i wybuchowych są przeznaczone do zabezpieczenia obiektów przemysłowych i komunalnych, takich jak browary, chłodnie, elektrownie, garaże, kotłownie, lakiernie, magazyny, oczyszczalnie ścieków, rozlewnie gazu, sztuczne lodowiska itp. Poprzez wczesne wykrycie i lokalizację nieszczelności w instalacji możliwa jest likwidacja zagrożenia w zarodku. Centralka systemu ma możliwość automatycznego sterowania zaworami odcinającymi, wyłączenia energii elektrycznej czy załączenia wentylacji i dodatkowej sygnalizacji.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT