PRODUCENCI
Laskomex
ul.Dąbrowskiego 249, 93-231  Łodź
tel. 42 671 88 00


Laskomex to przedsiębiorstwo, które cechuje tradycja i innowacyjność. Firma jest jednym z największych w Polsce producentów wyrobów z dziedziny profesjonalnego zabezpieczenia mienia. Funkcjonujemy na rynku już 25 lat. Nasze urządzenia podnoszą poziom bezpieczeństwa mieszkańców osiedli mieszkaniowych, użytkowników obiektów użyteczności publicznej oraz mieszkańców domów jednorodzinnych. Obszar działalności obejmuje kilkanaście krajów, w tym m.in. Rosję, Litwę, Łotwę, Estonię, Węgry, Rumunię, Białoruś, Słowację, Czechy, Hiszpanię, Niemcy, Francję i USA.  

Od początku istnienia misją przedsiębiorstwa było poszerzanie działalności o nowe produkty i usługi mające na celu zaspokojenie potrzeb klienta i dostosowanie parametrów produktu do jego indywidualnych oczekiwań. Laskomex rozpoczął działalność w 1985 roku jako producent systemów komputerowych. Do stałych klientów firmy należał m.in. polski przemysł zbrojeniowy, lotniczy i fonograficzny. Przełomem i początkiem nowego etapu w historii firmy było wyprodukowanie pierwszego urządzenia domofonowego w 1989 roku i szybki rozwój branży zabezpieczeń w kraju.  

Nasza misja brzmi:   "Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo. Rozwój oraz doskonalenie relacji międzyludzkich i społecznych."  

W trosce o profesjonalny rozwój naszych klientów i zacieśnianie relacji partnerskich zapewniamy bezpłatne szkolenia umozliwiające zapoznanie się z wyrobami firmy i praktyką ich montażu. Udzielamy bezpłatnych porad technicznych w zakresie doboru sprzętu do instalacji systemów zabezpieczających. Gwarantujemy wysokiej jakości serwis.   Największą wartością jest dla nas klient, dlatego duży nacisk stawiamy na jakość, poznanie potrzeb naszych partnerów oraz spełnienie ich wymagań i oczekiwań. Kierujemy się społecznie odpowiedzialnym i proekologicznym podejściem do biznesu. Do produkcji wykorzystujemy elementy w 100% biodegradowalne i ekologiczne.  

Jako firma promująca zdrowy tryb życia otrzymaliśmy prestiżowe wyróznienie przyznane przez Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Centrum Medyczne Edel Med, a także zostaliśmy wyróznieni jako firma przyjazna matce i dzieckuROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT