PRODUCENCI
GajDom
ul.Al Krakowska 274, 02-210  Warszawa
tel. 022 846 82 72

Firma nasza powstała 5 maja 1973 roku. Zajmowaliśmy się produkcją profesjonalnych urządzeń automatyki przemysłowej oraz serwisowych aparatów pomiarowych SAP-88 na rynek krajowy i na eksport.

W roku 1990 w związku z zapotrzebowaniem na systemy komunikacji zewnętrznej i interkomowej (wewnętrznej) w budynkach użyteczności publicznej , uruchomiliśmy produkcję domofonów.

W naszej ofercie posiadamy domofony analogowe, cyfrowe, videodomofony, telewizyjne systemy dozoru,urządzenia ochrony mienia, osprzęt instalacyjny (kable, przewody, klucze, wkładki Yale, samozamykacze, zamki, szyldy, elektrozaczepy i.t.p)

Sprzęt importowany zbudowany jest na podzespołach Firm: SONY, PANASONIC, SHARP Wpływa to na wysoką jakość i niezawodność. Na urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. W zależności od Państwa preferencji, posiadamy produkty renomowanych Firm, jak i rozwiązania mniej znanych producentów, ale za to znacznie tańszych. Połączenie odpowiednich elementów z naszej oferty umożliwi budowę systemu spełniającego wymagania każdego klienta.

Zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne oraz korzystne rabaty dla stałych klientów

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT