PRODUCENCI
KK-POL Kuczyńscy S.J.
ul.Warsztatowa 5, Stanisławów Pierwszy , 05-126  Nieporęt
tel. 22 774 88 48

Firma „KK-POL” została założona w 1994 roku. Przez cały czas swojego istnienia funkcjonuje jako przedsiębiorstwo o tradycjach rodzinnych – zdobywając uznanie wśród czołowych producentów ceramiki sanitarnej, jak również wypracowując sobie opinię solidnego i uczciwego partnera.

Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest produkcja artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych, składających się na kompletne wyposażenie zbiorników spłukujących. Główne produkty to: podtynkowy zestaw spłukujący ORKA, zawory napełniające – boczne, zawory napełniające – oddolne, zawory spustowe, zawory spustowe z funkcją STOP, zawory spustowe dwufunkcyjne 3/6 l oraz akcesoria do spłuczek. Uzupełnieniem oferty stelaży montażowych do przyborów sanitarnych są stelaże: do mocowania umywalki, bidetu, pisuaru oraz uchwytów (np dla niepełnosprawnych).


Nasze wyroby wytwarzane są z wykorzystaniem form, powstałych na podstawie dokumentacji konstrukcyjnych, opracowanych przez własne biuro projektowe. Wysokie kwalifikacje zatrudnionych technologów i konstruktorów umożliwiają ciągłe modernizowanie, udoskonalanie i dostosowywanie oferty do indywidualnych oczekiwań naszych odbiorców.

Pragniemy dodać, że rozwiązania zastosowane w naszych wyrobach w Firmapełni opierają się na własnej myśli technicznej, udokumentowanej przyznanymi nam patentami. Park maszynowy naszego przedsiębiorstwa składa się z nowoczesnych automatów wtryskowych – w tym wtryskarek najnowszej generacji firmy ARBURG, cenionego w świecie producenta wtryskarek, w których zintegrowane z nimi roboty przemysłowe – manipulatory, wykonują znaczną część procesu produkcyjnego w jego najbardziej istotnych fazach technologicznych. Dzięki zastosowaniu do produkcji tworzyw tylko najwyższej jakości, renomowanych firm otrzymujemy wyrób o gwarantowanej, powtarzalnej jakości.


Firma „KK-POL” stawia przed sobą coraz wyższe wymagania w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży własnych produktów, odnosząc na tym polu sukcesy. Dowodem tego jest wdrożenie w naszym przedsiębiorstwie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normami: PN – EN 90001-2001 DIN EN ISO 9001:2000 certyfikacja przez TÜV NORD CERT – potwierdzone w 2003 roku przyznaniem odnośnych certyfikatów.

Zakład produkcyjny o łącznej powierzchni 2 500 m2 z nowo wybudowanymi halami produkcyjnymi, w tym montownia o powierzchni ok. 450 m2 oraz powierzchnie magazynowe spełniają europejskie standardy. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów, nieustannie rozszerzamy swoją ofertę, każdego roku wzbogacając ją o kolejne, nowe artykuły.

Naszej działalności towarzyszy stale rosnące zainteresowanie ze strony kontrahentów, również zagranicznych. Wyroby produkowane przez „KK-POL” są funkcjonalne, proste w obsłudze, charakteryzują się jakością porównywalną z wyrobami firm o światowej renomie.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT