PRODUCENCI
Nibco
ul.PKP 6, 92-402  Łódź
tel. 42 677 56 00

NIBCO INC to amerykańska firma z długoletnią tradycją w branży instalacji sanitarnych. Oddział produkcyjno-handlowy zlokalizowany w Łodzi obsługuje sieć dystrybucji w 15 krajach europejskich m.in. Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Rosję oraz kraje bałkańskie.

Jakość naszych wyrobów, produkcja oraz sposób dystrybucji jest potwierdzona certyfikatem DIN EN ISO 9001:2000. Ponadto wyroby nasze spełniają wymagane normy europejskie oraz wymogi aprobat technicznych i higienicznych krajów, w których jesteśmy obecni.

Podstawą produkcji NIBCO są kompletne instalacje z PVC-C (1/2” do 4”) oraz PVC-U (1/2” do 8”) złączki instalacyjne miedziane, mosiężne i z brązu w zakresie średnic 8 mm do 108 mm, armatura przemysłowa mosiężna i brązowa, z zastosowaniem w chłodnictwie, klimatyzacji, technice basenowej, systemach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków oraz w budownictwie mieszkaniowym. W ofercie NIBCO znajdą Państwo również system zaprasowywany NIBCO NEXT Heat oparty o rurę wielowarstwową  PE-RT/Al/PE-RT.

W tym roku nasza firma wprowadza na rynek polski system BlazeMaster® z zastosowaniem w przeciwpożarowych instalacjach tryskaczowych. Rury i złączki BlazeMaster® wykonane są z wysokiej jakości PVC-C, którego formuła i skład zostały opracowane stricte na potrzeby zastosowań przeciwpożarowych. System oferowany jest w zakresie średnic od ¾” do 3. Dopełnieniem systemu są zawory przeciwpożarowe - stalowe oraz wykonane z brązu dostępne w zakresie średnic od 2 ½” do 10”. Zawory oraz system BlazeMaster® posiadają aprobaty i dopuszczenia amerykańskich organizacji badawczych związanych z ochroną przeciwpożarową - UL (Underwriters Laboratories) oraz FM (Factory Mutual).

NIBCO to nie tylko jakość produktów, ale również zgrany zespół pracowników z pasją realizujących powierzone mu zadania. Nasza załoga składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów oddając do ich dyspozycji szeroką gamę narzędzi - dla projektantów (program do projektowania wewnętrznych instalacji sanitarnych Instal-san) dla firm wykonawczych (kalkulator do obliczania kompensacji rur PVC-C, kalkulator do obliczeń hydraulicznych oraz różnego rodzaju akcesoria). Ponadto organizujemy szkolenia, prezentacje oraz pokazy w miejscu wskazanym przez zainteresowanych. Konsultujemy projekty oraz dokonujemy odbioru pod kątem poprawności montażu instalacji wykonanych z produktów NIBCO.

Zdajemy sobie sprawę, że wymagania stawiane systemom sanitarnym stale rosną. Jesteśmy na to przygotowani. Nasze rozwiązania wykorzystywane do przesyłania wszelkiego rodzaju mediów płynnych mają nieograniczone zastosowanie.

Wyroby NIBCO są w ciągłej sprzedaży na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich u autoryzowanych, fachowo wyszkolonych dystrybutorów, odpowiedzialnych także za obsługę serwisową.

Szczegółowych informacji na temat produktów i obsługi serwisowej udzieli Państwu:

Dział Obsługi Klienta NIBCO Sp. z o.o.

ul. PKP 6
92-402 Łódź
tel. 0/42 677 56 31
faks 0/42 677 56 30ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT