PRODUCENCI
Hauraton Polska Sp. z o.o.
ul.Ostrowska 398, 61-312  Poznań
tel. 61 66 25 444

Firma HAURATON powstała w Polsce w 1994r, na polskim rynku istniejemy więc już od ponad 15 lat. Od początku swojego działania firma dążyła do zapewnienia kompleksowej oferty i wysokiej jakości obsługi w zakresie doradztwa techniczno-handlowego na terenie całego kraju. Obecnie cały obszar Polski obsługiwany jest przez 13 doradców techniczno-handlowych, którzy oferują profesjonalną pomoc.

W okresie swojego funkcjonowania firma HAURATON zyskała szeroki krąg odbiorców i może poszczycić się realizacją licznych obiektów na terenie całego kraju. Zaufało nam wielu klientów, którzy niejednokrotnie przekonali się o tym jak skutecznie i elastycznie potrafimy działać.

Wśród najważniejszych cech naszych produktów klienci wymieniają między innymi: wysoką jakość, trwałość, wytrzymałość, funkcjonalność, łatwość montażu. Pozytywnie opinie naszych klientów, inwestorów i użytkowników dotyczą jednak nie tylko produktów ale także wysokiej jakości obsługi, doradztwa technicznego i terminowości w realizacji dostaw. Zachęcamy do zapoznania się z licznymi referencjami, które zobaczyć można klikając w tym miejscu.

Nasze priorytety to:

  • tworzenie najlepszych rozwiązań technicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów
  • kompleksowość oferty i jej ciągłe uaktualnianie
  • wysoka jakość produktów i obsługi a co za tym idzie - zadowolenie klientów
  • terminowość dostaw oraz elastyczność w działaniu
  • troska o środowisko

Lata praktyki w zakresie doskonalenia produktów i rozszerzania oferty sprawiły, że firma HAURATON jest czołowym europejskim producentem systemów zagospodarowania wód opadowych.

ROZWIŃ OPIS