PRODUCENCI
Polimarky
ul.Bieszczadzka 10A, 35-082  Rzeszów
tel. 017 850 52 00

Firma POLIMARKY® (rok założenia 1984) to niezależny, dynamicznie rozwijający się, polski lider compounding\'u - produkcji granulatów modyfikowanych tworzyw sztucznych.

POLIMARKY, na pięciu liniach produkcyjnych, wytwarza szeroką gamę granulatów znajdujących zastosowanie, m.in. w: AGD, elektrotechnice, przemyśle samochodowym, budownictwie, technice zamocowań, zabawkarstwie, produkcji artykułów wyposażenia wnętrz, opakowań i innych. Przedsiębiorstwo wykorzystuje specjalistyczne technologie uszlachetniania tworzyw, nowoczesny park maszynowy (w 2005 roku została zakupiona kolejna, wysokowydajna linia technologiczna do compounding\'u) oraz współpracuje z ośrodkami naukowymi i wybitnymi specjalistami w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Takie podejście pozwala na ciągłe rozszerzanie oferowanego asortymentu produktów w połączeniu z troską o minimalizowanie negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne, jak i wdrażanie własnych, opatentowanych rozwiązań technicznych. Drugą gałęzią działalności przedsiębiorstwa jest produkcja, cenionych przez odbiorców krajowych i zagranicznych, systemów instalacyjnych PP-R i PE-Xb.

POLIMARKY działa w oparciu o wdrożone systemy zarządzania jakością i środowiskiem, zgodne z normami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Firma zdobyła szereg wyróżnień, dyplomów i medali na branżowych, najbardziej prestiżowych imprezach wystawienniczych w Polsce. Uczestniczyła i została beneficjentem szeregu unijnych programów doradczo-inwestycyjnych w ramach Phare 2000-2003 oraz SPO-WKP Działanie 2.3 i 2.1 Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Nastawienie na uzyskanie powtarzalnej, w pełni satysfakcjonującej jakości wyrobów, wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie kadry oraz profesjonalne wsparcie techniczne Klientów w połączeniu z najszerszą, spośród rodzimych producentów, ofertą produktową powodują, że POLIMARKY jest doskonałym partnerem dla poszukujących kompleksowej obsługi przetwórców tworzyw termoplastycznych.

System instalacyjny firmy Polimarky to kompletny system do stosowania w instalacjach zimnej i cieplej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza oraz instalacjach technologicznych. Asortyment produkowany jest w średnicach od 16 do 110 [mm].

System rur i kształtek PP-R zapewnia łatwość montażu, komfort eksploatacji i bezpieczeństwo zdrowia, a przede wszystkim trwałość oraz doskonałe właściwości użytkowe. Jego wysoka elastyczność umożliwia dużą swobodę ukladania instalacji, zaś łączenie elementów systemu metodą zgrzewania polifuzyjnego gwarantuje absolutną szczelność instalacji.

Rury i kształtki PE-Xb

System PE-Xb oferowany przez Polimarky to system przeznaczony do stosowania w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania grzejnikowego i podłogowego. Oferta obejmuje zakres średnic od 12 do 32 [mm].

W skład systemu wchodzą:

  • rury PE-Xb jednowarstwowe i wielowarstwowe z barierą EVOH, która zapobiega przenikaniu telnu do instalacji,
  • złączki zaprasowywane i skręcane,
  • narzędzia montażowe.

Dzięki usieciowaniu metodą silanową, system PE-Xb charakteryzuje sie doskonałymi właściwościami fizykochemicznymi i mechanicznymi. Bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i ekspoatacyjne a także elastyczność, idealna szczelność oraz szybkość i dokładność wykonaywania połączeń sprawiają, że system Polimarky znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, zarówno w nowopowstałych obiektach, jak i pracach remontowych.

Technologia Polimarky poparta wieloletnim doświadczeniem, nowoczesny park maszynowy oraz doskonała jakość surowców stosowanych do produkcji naszych wyrobów to gwarancja wysokiej klasy instalacji o najwyższych parametrach eksploatacyjnych.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Gwarancja: 10 lat pod warunkiem przestrzegania zasad montażu i użytkowania instalacji

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000; ISO 14001, Atesty Higieniczne Polskiego Zakładu

Higieny, Deklaracje Zgodności z Polskimi Normami, Aprobaty Techniczne COBRTI INSTAL

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT