PRODUCENCI
Tweetop
ul.Księcia Bogusława X 8/4, 70-440  Szczecin
tel. 91 488 47 71

Konsekwentnie zwiększany udział firmy w rynku rur z tworzyw sztucznych od lat przekłada się na wzrost obrotów, co z kolei stanowi motor napędowy rozwoju, dzięki któremu w 2008 roku, we własnej fabryce w Szczecinie uruchomiliśmy produkcję rur typu PERT/Al./PERT w zakresie średnic 16 - 32mm.

Siłą firmy Tweetop jest zespół składający się z ludzi, których przygoda z branżą instalacyjną trwa w niektórych wypadkach aż od 1997 roku. Skład przedstawicieli handlowych to dobrze rozumiejąca się grupa fachowców zorientowanych na współpracę z klientem. W ich wypadku znajomość rynku idzie w parze ze znajomością produktu, co sprawia, że klienci mogą na nich liczyć w każdej sytuacji.

Trudniejsze zagadnienia techniczne oraz obsługa projektowa klientów to zadanie działu doradztwa technicznego, gdzie problemy są rozwiązywane przez fachowców z wieloletnim stażem w branży instalacji rurowych z tworzyw sztucznych, posiadających uprawnienia budowlane do projektowania. Nad całością działalności firmy czuwają właściciele, których domeną jest umiejętność zarządzania zespołem pracowników w sposób przynoszący korzyżci zarówno klientom, jak i firmie.

Głównym produktem firmy jest system instalacyjny Tweetop bazujący na wykorzystaniu rury wielowarstwowej łączonej poprzez zaprasowanie należący do grupy najnowocześniejszych rozwiązań instalacyjnych na rynku. Oferta systemu obejmuje rury i kształtki w zakresie średnic 16 - 75mm wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów dedykowanych do poszczególnych zastosowań oraz narzędzi do montażu.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT