PRODUCENCI
ELECTROLUX CVS
ul.Świerczewska 7, 71-066  Szczecin
tel. 91 432 54 84

Electrolux jest największym na świecie producentem odkurzaczyElectrolux projektuje i sprzedaje odkurzacze od 1912 roku. Posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Niezmiennie zależy nam na tym, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy dotyczące ochrony środowiska, a także oczekiwania klientów co do komfortu i wygody użytkownika. Odkurzacz centralny jest takim właśnie produktem!

System centralnego odkurzania Electrolux
to cichy i skuteczny sposób sprzątania domów. To również podwójna inwestycja – podwyższenie wartości Twojego domu oraz wraz z czystszym powietrzem wzrasta jakość życia Twojego i Twojej rodziny.

Sprzątanie pokoi staje się prostsze: odkurzasz długim, elastycznym wężem ssącym podłączonym do gniazda wlotowego w ścianie. Kiedy skończysz, po prostu odłączasz wąż i zamykasz gniazdo. Masz do wyboru kilka różnych modeli, wszystkie z tak samo dużą mocą ssącą i mocnymi silnikami. Możesz również wybierać spośród wielu zestawów akcesoriów do sprzątania.

System centralnego odkurzania Electrolux
sprawi, że Twój dom będzie naprawdę czysty. Duża moc ssąca zapewnia dokładne czyszczenie mebli i dywanów. Powietrze zasysane jest przez zamknięty system rur oraz wyrzucane na zewnątrz budynku. Wybrane odkurzacze centralne wyposażone w filtr Hepa12 pozostawiają domowe powietrze jeszcze czystsze – wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich osób cierpiących na alergię.

Badania kliniczne dowodzą, że System Centralnego Odkurzania Electrolux zapewnia ulgę cierpiącym z powodu alergii

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Kalifornijski w Davis dowodzą, że System Centralnego Odkurzania Electrolux pomaga redukować objawy alergii aż do 61%! W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy przenośnych, które wydmuchują powietrze z powrotem do pomieszczenia, System Centralnego Odkurzania Electrolux usuwa 100% kurzu, roztoczy, łupieżu zwierzęcego, pyłków i innych alergenów z Twojego domu.

Witaj w zdrowym domu.

Teraz i w przyszłości.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT