PRODUCENCI
Hakan Plastik
ul.Armii Krajowej 2, 05-500  Piaseczno
tel. 22 716 79 07

Firma Hakan Plastik jest jednym z wiodących producentów w sektorze tworzyw sztucznych w Turcji. Firma powstała w 1965 r. i od tej daty produkuje towar najwyższej jakości korzystając z najlepszych rozwiązań technologicznych. Celem firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu na światowym poziomie w montażu instalacji w każdej dziedzinie budownictwa.

Firma Hakan Plastik od ponad 40-tu lat rozwija nie tylko system produkcji, ale wytworzyła również specyficzną kulturę przedsiębiorczości. Jakość swych produktów, którą zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze specjalistów śledzących i wdrażających postęp technologiczny, udowodniła natomiast uzyskanymi licznymi certyfikatami jakości i zgodności. Dzięki temu około 35% produkcji stanowi eksport do 48 krajów na świecie.Firma Hakan Plastik, wspierana przez swe oddziały regionalne i dystrybutorów w kraju i na świecie, stosując metode aktywnego marketingu zapewnia swym klientom potrójną korzyść, jaką jest wysoka jakość, kompetentna usługa i korzystna cena.

Realizowanym celem oraz przyszłościową wizją firmy jest oferowanie klientowi produktu najwyższej jakości; wysoka jakość jest warunkiem utrzymania stabilnej pozycji na konkurencyjnym rynku światowym.W wybudowanych na powierzchni 65.000 m2 halach produkcyjnych wytwarzane są następujące produkty:

  • PPR-C- rury i kształtki dla wewn.instalacji wodnych

  • FLEXA- system PEX/AL/PEX

  • PE (HDPE-LDPE)- system nawadniania

  • PCV system kanalizacji

  • PCV system ciśnieniowy do przeprowadzania wody pitnej

  • PCV system drenarski

  • PCV rynny

  • PCV profile

  • PCV węże przemysłowe i ogrodowe

Do szerokiego wachlarza oferowanych przez Hakan Plastik produktów dołączyła również SILENTA-system wielowarstwowej wzbogaconej minerałami niskoszumowej kanalizacji wewnętrznej z PP. Do obecnych i długoplanowych założeń firmy Hakan Plastik należy oferowanie odbiorcom towaru najwyższej jakości, tak aby utrzymać konkurencyjną pozycję na światowym rynku tworzyw sztucznych.

Jakość  produktów Hakan Plastik, którą firma zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze specjalistów śledzących i wdrażających postęp technologiczny, udowodniła natomiast uzyskanymi licznymi certyfikatami jakości i zgodności. Dzięki temu około 35% produkcji stanowi eksport do 48 krajów na świecie.

Największym kapitałem każdej firmy są ludzie. Dlatego stawiamy na profesjonalny zespół. Zatrudniliśmy osoby, które są fachowcami w branży i to dzięki ich kompetencji firma nasza z roku na rok zdobywa zaufanie wśród obcenych jaki i nowych partnerów handlowych

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT