PRODUCENCI
Fabryka Łączników Radom
ul.Stalowa 3 , 26-600  Radom
tel. 48 362 21 61 do 69

W 1959r. rozpoczęto budowę Fabryki Łączników w radomskiej dzielnicy Potkanów, a w 1965r. uruchomiono produkcję łączników żeliwnych w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne tego okresu.

Fabryka Łączników Radom S.A. jest największym producentem łączników żeliwnych na rynku krajowym, nasze wyroby znajdują się  prawie w każdym polskim domu.

Wykonujemy ponad 500 asortymentów łączników, złączek  i odlewów z żeliwa ciągliwego białego w gatunku W400-5 o wymiarach od 3/8-4 cali według PN-EN 10242, ISO 49, DIN 2950. Wyroby te stosuje się w połączeniach rurowych gwintowych sieci instalacji m.in.: wodociągowych, gazowych, parowych i centralnego ogrzewania, zarówno w obiektach budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

Fabryka Łączników Radom S.A. wytwarza swoje wyroby przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, odnawia systematycznie park maszynowy, rozszerza gamę oferowanych wyrobów.

ZALETY

  • największy producent łączników żeliwnych na rynku krajowym – wyroby znajdują się prawie w każdym polskim domu

  • ponad 500 asortymentów łączników, złączek i odlewów z żeliwa ciągliwego białego w gatunku W400-5 o wymiarach od 3/8-4 cali według PN-EN 10242, ISO 49, DIN 2950

  • stosowanie nowoczesnych technologii

  • systematyczne odnawianie parku maszynowego

  • ciągłe poszerzanie gamy oferowanych wyrobów

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Aprobaty i certyfikaty: Deklaracja Zgodności, Certyfikat Jakości, Atest Higieniczny

Usługi: obróbka cieplna, szlifowanie, toczenie, frezowanie i wytaczanie, dłutowanie, cynkowanie, możliwość wykonania remontów i napraw, montaż przyłączy wodociągowych i wodomierzy

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT