PRODUCENCI
Selena
ul.Wyścigowa 56E, 53-012  Wrocław
tel. 71 783 83 01

Selena jest międzynarodowym producentem oraz dostawcą szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych. Swoje produkty firma dostarcza do ponad 50 krajów na całym świecie. W skład Grupy Selena wchodzi 30 spółek zlokalizowanych w Polsce, Hiszpanii, Brazylii, Bułgarii, Chinach, Czechach, Finlandii, Niemczech, Kazachstanie, Korei Południowej, Rumunii, Rosji, Turcji, na Węgrzech, we Włoszech, na Ukrainie i w USA. Obecnie Selena jest czwartym co do wielkości producentem piany poliuretanowej na świecie, który skutecznie konkuruje na światowych rynkach chemii budowlanej z globalnymi koncernami o wieloletniej tradycji.

Selena w Polsce to:

  • Ponad 16 lat doświadczeń w sektorze chemii budowlanej
  • Szeroka oferta produktów przeznaczonych do wykańczania i renowacji mieszkań, biur, obiektów przemysłowych
  • 30% udział w rynku produktów chemii budowlanej
  • Szeroka sieć dystrybucji
  • Nowoczesne metody obsługi Klientów

Jednym z podstawowych wymagań naszych klientów jest łatwa dostępność potrzebnych im produktów. Odpowiadając na ich potrzeby Selena w Polsce stworzyła sieć dystrybucyjną, która w pełni zaspokaja ich potrzeby w zakresie dostępu do oferowanego towaru.

Selena w Polsce to 7 makroregionów: Wschód, Zachód, Pomorze, Północ, Południe, Podkarpacie i Makroregion Centralny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi sprzedaży zapewniamy naszym klientom możliwość łatwego kontaktu oraz wysoki poziom dostępu do oferowanego przez nas asortymentu.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT