PRODUCENCI
KSB Pompy i Armatura Sp. z o. o.
ul.Świerkowa 1d, 05-850  Ożarów Mazowiecki, Bronisze
tel. 22 31 12 300

Koncern KSB obraca kapitałem około 1,9 miliardów Euro i jest jednym z wiodących oferentów pomp, armatury oraz systemów złożonych.

Na całym świecie w ponad 30 miejscach produkcji i w ponad 100 krajach zatrudniamy ponad 14.000 pracowników w następujących działach: techniki instalacyjnej budownictwa, przemysłowym, techniki wodno-ściekowej, energetyki oraz górnictwa. KSB rozwija na szeroką skalę serwis funkcjonujących już urządzeń oraz produkuje kompletne systemy hydrauliczne do transportu wody i ścieków.

Pompy i armatura o szerokim zakresie zastosowania

produkowane są przez koncern KSB zgodnie z obowiązującymi normami jakości. Oferta KSB zaczyna się od systemów uzdatniania wody deszczowej dla odbiorców indywidualnych poprzez zaawansowane techniczne pompy aż do agregatów pomp zasilających dla dużych elektrowni.

KSB oferuje szeroki wybór armatur różniących się wielkością oraz materiałem, z którego są wykonane. W zakresie produkcji, montażu i serwisu, naszych pracowników cechuje wysoka efektywność oraz chęć bycia konkurencyjnym.

Rozwój z tradycją

Powodzenie rynkowe produktów KSB opiera się na dobrej współpracy z działami odpowiedzialnymi za badania i rozwój. Dużą uwagę poświęcamy stałemu rozwojowi, automatyzacji pomp i armatur, oraz obniżaniu kosztów ich eksploatacji.

Nasza działalność

Pompy i armatura dla wszelkich zastosowań

KSB – koncern z ponad 130 letnim doświadczeniem oferuje Państwu najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie pomp i armatury. Naszą ofertę cechuje szeroki wybór systemów : od domowych stacji uzdatniania wody deszczowej poprzez zaawansowane technicznie pompy aż do agregatów zasilających kotły w elektrowniach. Program armatury w różnorodnych wykonaniach, wielkościach i surowcach materiałowych pozwala na szeroki zakres zastosowań.

Rozwiązania w gospodarce wodnej i ściekowej

Naszą ofertę produkcji pomp i armatury KSB uzupełniają kompleksowe systemy hydrauliczne. Naszymi Klientami są między innymi zakłady komunalne i przemysłowe, które wyposażamy w instalacje hydrauliczne wraz z urządzeniami sterowniczymi. Eksperci KSB, rozwijają ogólnoświatową ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta, wykonują pod inwestycje pod klucz oraz opracowywują projekty zacieśniające współpracę z naszymi zleceniodawcami.

Serwis

Zakres produkcji obejmuje także bogata ofertę usług serwisowych. Ponad 2400 wysoko wykwalifikowanych specjalistów serwisowych jest do Państwa dyspozycji, troszcząc się o bezawaryjne działanie przemysłowych i komunalnych urządzeń w maszynowniach. KSB - planujemy, doradzamy, optymalizujemy, instalujemy, naprawiamy oferujemy pełny zakres usług serwisowych

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT