PRODUCENCI
Deante
ul.Al. Kościuszki 3, 90-418  Łódź
tel. 42 638 30 00

Marka DEANTE jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez Klientów z całej Polski oraz zagranicy. Nasze doświadczenie w branży wykorzystujemy w codziennej dbałości o zachowanie norm i standardów produkcji wszystkich grup asortymentowych. Certyfikat ISO 9001:2000 ma swoje odzwierciedlenie w najwyższym poziomie jakości produktów oferowanych przez Wytwórnię Armatury DEANTE. Podejmowane działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowanie technologiczne oraz wykorzystywanie najlepszych podzespołów pozwalają na udzielanie wieloletnich gwarancji na nasze produkty.Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów, cały czas jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Przy tworzeniu produktów podejmujemy współpracę z polskimi projektantami, czego najnowszym owocem jest seria JaguarLine. Mając na uwadze najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, ale pamiętając też o wygodzie użytkowania i realiach lokalnego rynku, każdego roku wprowadzamy nowości we wszystkich grupach produktowych. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybierać z ponad 1500 artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Deante cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu" i "Solidny Partner".


Doświadczenie nauczyło nas, że warto współpracować tylko z najlepszymi i sprawdzonymi punktami sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań by współpraca z nami przekładała się na Państwa sukces. Dlatego nieustannie pracujemy nad rozbudową sieci serwisowej, obsługą gwarancyjną, służymy wszelką informacją handlową pod numerami telefonów 42 714 30 31 do 37 i techniczną na infolinii DEANTE 800 242 515. Rozwijamy nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem stron www. Dostarczamy kompleksowe materiały promocyjne, mające na celu wspieranie sprzedaży.


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT